Уважаемые коллеги!
НУБиП в апреле-мае 2014 г. проводит следующие мероприятия:
Національний університет біоресурсів і природокористування України відповідно до угод із Держземагентством України проводить у квітні-травні 2014 року навчальні заходи для фахівців у галузі землеустрою, земельних торгів та оцінки земельних ділянок:
12 квітня 2014 року – кваліфікаційний іспит на одержання кваліфікаційного свідоцтва оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок (іспит приймається Екзаменаційною комісією з експертної грошової оцінки земельних ділянок, склад якої визначений Держземагентством України)
Особи, що пройшли стажування з експертної грошової оцінки земельних ділянок, для складання кваліфікаційного іспиту подають:
- заяву встановленої форми;
- екзаменаційну картку з вклеєною фотографією;
- перелік звітів, у яких брав участь оцінювач-стажист за час проходження стажування;
- календарний план стажування;
- рекомендацію від керівника стажування;
- два звіти з експертної грошової оцінки земельних ділянок або їх копії (завірені базою стажування);
- свідоцтво про право на стажування.
Сертифіковані оцінювачі, які мають намір замінити сертифікат з експертної грошової оцінки земельних ділянок на кваліфікаційне свідоцтво, для складання кваліфікаційного іспиту подають:
- заяву встановленої форми;
- екзаменаційну картку з вклеєною фотографією;
- копію паспорта (1, 2 сторінка);
- нотаріально засвідчену копію сертифікату;
- нотаріально засвідчену копію посвідчення про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок.
Вартість складання іспиту – 1000 грн.
14-17 квітня 2014 року – навчальний курс підвищення кваліфікації оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок (по завершенні курсу слухачі проходять тестування, за результатами якого видається свідоцтво про підвищення кваліфікації)
Курс викладають провідні оцінювачі, представники Держземагентства України, ВГО «Спілка оцінювачів землі», ВГО «Ліга оцінювачів земель». Тривалість курсу – 32 години.
Зацікавлені у підвищенні кваліфікації особи подають:
- заяву встановленої форми;
- картку слухача з вклеєною фотографією.
- копію паспорта (1, 2 сторінки);
- копію кваліфікаційного свідоцтва оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок;
Вартість навчання – 1700 грн.
12-17 травня 2014 року – курс навчання за програмою базової підготовки ліцитаторів з проведення земельних торгів (по завершенні курсу складається залік за результатами якого видається кваліфікаційне свідоцтво ліцитатора)
Курс викладається провідними фахівцями у сфері земельних відносин, аукціоністами, оцінювачами. Тривалість курсу – 40 годин.
Примітка: відповідно до наказу Держкомзему від 08.10.2010 № 724 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності щодо проведення земельних торгів» (зареєстрованого в Мін'юсті України від 17.11.2010 № 1125/18420) суб'єкт господарювання, що виконує земельні торги повинен мати у своєму складі не менше двох ліцитаторів (за основним місцем роботи або залучених за трудовим договором); ліцитатори повинні мати вищу освіту.
Вартість навчання – 2000 грн.
Завершується комплектування групи для підвищення кваліфікації
сертифікованих інженерів-землевпорядників!
Навчання орієнтовно пройде у травні 2014 року (дати будуть визначені додатково) – курс підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників, а також інженерів-землевпорядників, що були позбавлені кваліфікаційного сертифіката внаслідок порушення законодавства у сфері землеустрою, відповідно до статті 68 Закону України від 22.05.2003 № 858-IV «Про землеустрій».
Навчання проводиться у відповідності до ст.ст. 66, 68 Закону України «Про землеустрій», наказу Мінагрополітики України від 28.11.2012 № 739 «Про затвердження Порядку роботи Кваліфікаційної комісії, видачі та анулювання кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника та інженера-геодезиста» (зареєстрованого Мін'юстом України від 07.12.2012 № 2039/22351), наказу Держземагентства України від 29.11.2012 № 622 «Про затвердження складу Кваліфікаційної комісії».
Відповідно до Вимог до програми підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників, що затверджені Рішенням Кваліфікаційної комісії від 24.01.2013 № 2 (із змінами, що внесені Рішенням Кваліфікаційної комісії від 29.08.2013 № 17), в рамках навчального курсу (75 годин) розглядаються наступні модулі: нормативно-правові засади здійснення землеустрою; проведення землеустрою на загальнодержавному та регіональному рівнях; проведення землеустрою на місцевому рівні; забезпечення проведення землеустрою; охорона земель; державний земельний кадастр; державне управління у галузі земельних відносин.
Висока якість освітніх послуг НУБіП України забезпечується залученням провідних вітчизняних експертів та компетентних фахівців з питань проведення землеустрою, оцінки земель, ведення державного земельного кадастру, що беруть участь у розробці нормативно-правових актів та технічних процедур, керівників профільних управлінь Держземагентства України, висококваліфікованих науково-педагогічних працівників ННІ земельних ресурсів та правознавства НУБіП України, фахівців ВГО «Спілка землевпорядників України», Асоціації «Земельна спілка України» тощо.
Відповідно до Рішення Кваліфікаційної комісії від 29.08.2013 № 17, за результатами навчального курсу здійснюється підсумковий контроль знань (тестування) до якого залучаються три представники Кваліфікаційної комісії. Прийняття рішення про видачу свідоцтва про підвищення кваліфікації сертифікованим інженером-землевпорядником здійснюється Кваліфікаційною комісією, що утворена наказом Держземагентства України від 29.11.2012 № 622 «Про затвердження складу Кваліфікаційної комісії». Рішення про видачу свідоцтва про підвищення кваліфікації особам, які пройдуть навчання у НУБіП України, будуть прийняті на черговому засіданні Кваліфікаційної комісії.
Зацікавлені у підвищенні кваліфікації особи подають:
- заяву встановленої форми;
- картку слухача з вклеєною фотографією;
- копію паспорта (1, 2 сторінка);
- копію диплому про закінчення вищого навчального закладу за спеціальностями «Землевпорядкування», «Землевпорядкування та кадастр», «Землеустрій та кадастр».
Вартість навчання – 2800 грн.
Іногородні забезпечуються гуртожитком (вартість проживання 150 грн. на добу).
За додатковою інформацією звертатися за адресою:
Навчально-науковий інститут земельних ресурсів та правознавства НУБіП України
03040, м. Київ, вул. Васильківська, 17, кім. 212, 203.
Контактні телефони: (044) 259-97-31, 258-11-54; e-mail: kll_ludmila@ukr.net
Відповідальні особи: Кольоса Людмила Леонідівна, Гиренко Марина Григорівна.
Навчальний корпус знаходиться між зупинками станцій метро «Голосіївська» та «Васильківська»; діставатися маршрутними таксі №№ 38, 84, 172, 255 до зупинки «Автодорожній технікум»; від Центрального залізничного вокзалу – маршрутним таксі № 458 або на метро.
Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком (розрахунковий рахунок № 31258206216289 в Головному Управлінні Державної казначейської служби України у м. Києві, МФО 820019, код 00493706, особовий рахунок 07.01.03.01) або готівкою через касу ПриватБанку.
Следующая тема Предыдущая тема
Вы не можете начинать темы Вы не можете отвечать на сообщения Вы не можете редактировать свои сообщения Вы не можете удалять свои сообщения Вы не можете голосовать в опросах Вы не можете прикреплять файлы в этом форуме Вы не можете скачивать файлы в этом форуме