Список форумов < О К Н О > Форум Клуба оценщиков
  Форум  •  Правила форума  •  Пользователи  •   FAQ  •  Поиск •   Календарь •   Регистрация  •   Профиль  •   Войти и проверить личные сообщения  •   Вход
 Звернення урядовцям та Народним депутатам України Следующая тема
Предыдущая тема

Версия для печати
Начать новую темуОтветить на тему
Автор Сообщение
savit



Сообщения: 532

СообщениеДобавлено: Ср, 16 Окт 2013 12:26 Ответить с цитатойВернуться к началу

Шах писал(а):
...И все, прекращаем холивар

100%
друже K_BM, я думаю досить дорікати один одному висловлюванням, тим паче, в тебе наскільки я пам`ятаю є своє бачення цього питання (ПО) і для мене особисто воно є до кінця зрозумілим, але я його приймаю, тому що поважаю тебе як колегу та як людину.

_________________
все мы умные когда говорим, а вот когда делаем...
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
yanukovich
Гость




СообщениеДобавлено: Ср, 16 Окт 2013 12:55 Ответить с цитатойВернуться к началу

savit писал(а):
Шах писал(а):
...И все, прекращаем холивар

100%
друже K_BM, я думаю досить дорікати один одному висловлюванням, тим паче, в тебе наскільки я пам`ятаю є своє бачення цього питання (ПО) і для мене особисто воно є до кінця зрозумілим, але я його приймаю, тому що поважаю тебе як колегу та як людину.


Вот это savit...закрутил Laughing ,не поймешь...хорошо сказал или так себе Shocked
rumon



Сообщения: 901

СообщениеДобавлено: Ср, 16 Окт 2013 14:20 Ответить с цитатойВернуться к началу

Fighter писал(а):
Кстати, ни один из руководителей этих трех организаций не сдавал экзамены НО ни как оценщик, ни как руководитель..

Это не кстати было написано.
Есть примеры когда сдавали работники подконтрольных предприятий. В любом случае в наше тяжелое время это ни о чем не говорит.Smile
П.С. Я ни в коей мере не хочу приуменьшить их вклад в борьбу с НО, однако давайте будем до конца откровенны и не будем бросаться громкими фразами.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
galswit
Moderator


Сообщения: 945
Откуда: Львів
СообщениеДобавлено: Ср, 16 Окт 2013 19:33 Ответить с цитатойВернуться к началу

Скільки фраз, реплік і звинувачень...
А хто з форумчан знає достеменно чому раптом в останній день призупинили дію 231 постанови, може це ті "громадські прокурори", які зараз шукають "плями на сонці" посприяли цьому.
Час все розставить по своїх місцях і щоб Вам не було потім соромно за свої пости....
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
K_BM



Возраст: 52
Сообщения: 355
Откуда: Одеса
СообщениеДобавлено: Ср, 16 Окт 2013 22:28 Ответить с цитатойВернуться к началу

А мені здалось, що все завершилось і кожен залишився при своїх. Далі по тексту, слова «Ви», «Вас» –відноситься до певної категорія «більш обізнаних» оцінювачів, з самою правильною думкою, «ідейністю» і мораллю.

Певне непорозуміння між форумчанами виникає внаслідок віртуального спілкування і у кожного є певне розуміння «набору літер» - слів. Відповідно, їх інтерпретація через власні фільтри життєвого досвіду.

А тепер по порядку.
galswit писал(а):
Скільки .. звинувачень...

Звинувачень? Дайте Посилання на звинувачення. А може просто констатація факту без будь-яких оцінок. Чому Ви так обороняєтесь? Чому Ви роздуваєте цю тему, вона б вже давно «заглохла». Хочете тренувань в діалектиці? Давайте. Чи Ви не знаєте фактів, що хтось спочатку активно декларував одну ідею (принципи), а потім зробив так як зробила більшість: склали іспити і не важливо на кого чи «оцінювача», чи директора? Якщо скажете ні, тоді – цинізм.
galswit писал(а):
Час все розставить по своїх місцях і щоб Вам не було потім соромно за свої пости....

Слово «образливо» не підходе, але залишимо його, бо воно саме безневинне. Ви уже соромите, а що буде далі, коли одна «контр еліта» замінить «еліту» (я думаю Ви зрозуміли значення термінів політології)? Якщо у Вас дійсно все вийде пригадайте слова Кіплінга: «Заповіт Сину» «…Умєй прощать і нє кажись прощая, вєлікодушнєй і мудрєй другіх… … Тогда ти жизнь воспріймєш как владєньє, тогда, син мой, ти будєш человєк». Да, мене особисто прощати не потрібно і соромитись я не буду бо говорив те, що думав в міро дозволеного, дотримувався певних сталих принципів.
galswit писал(а):
А хто з форумчан знає достеменно чому раптом в останній день призупинили дію 231 постанови

Ні, не знаю. Просвітіть. Чи не гідні? А так, історія з натяком.

Була у нас на «к.» М.Ф.. Її знали всі. Вона з усіма «тіпа» домовлялась. Підхід був простий: вона не з ким по факту не домовлялась. Якщо все виходило вона брала собі, що давали заодно і «лаври». Якщо не виходило людині порішати справу, просто говорила: «Не вийшло домовитись» і нічого собі не брала.

savit писал(а):
в тебе наскільки я пам`ятаю є своє бачення цього питання (ПО) і для мене особисто воно є до кінця зрозумілим, але я його приймаю…


Savit…. (пауза, здивування, кава) не знаю з чого почати і чим завершити. Людська мова не досканала, щоб викласти певні барви думок… Ну що ж, будемо «малювати вігвами».
Я не знаю точно, що ти маєш на увазі відносно якого мого бачення ПО, напишу своє бачення (відношення) в контексті останніх постів.
Це скоріш за все, не бачення, правильно назвати - принципи. А всі принципи у нас формуються з дитинства: спочатку нам кажуть, щоб не брали у чужих дядьків і тіток цукерки, потім не сідали до не знайомих в машину, в юнацтві нам читали мораль з ким товаришувати, щоб не почали пити, палити… А потім у кожного по-різному. Я в неповні 17 років за Урал, де чітко було закарбоване поняття «командир» і його значення в твоєму житті, в прямому розумінні цього слова. Тільки там вибору не має, а тут є. І сформовані певні критерії з ким бути. І тому, я завжди цікавлюсь, хто на «вершені». Ідейність, якщо хочеш пасіонарність, не мало вагомий чинник, а при певних ситуаціях, займає перше місце. Хотілись би бачити: мудрого дипломата, але не лизоблюда; професіоналізм, але не пафос; правдивість і дотримання слова, поглядів, принципів.
………….
Не відомі дії Вашої організації, не відоме «лобі», яке Ви собі обрали і скільки воно буде коштувати, не відомий кінцевий результат, а Ви вже примушуєте до любові, Ви вже не сприймаєте критичність необізнаних людей, Ви вже не можете вислухати, чітко і зрозуміло щось пояснити. У Вас вже є ознаки надмірного спілкування. Погане дерево ніколи добрих плодів не дасть. Щиро б хотілось вірити, що та «секретна» робота, яку Ви робите, пішла на благо і соціальну справедливість в оціночному середовищі. Еталоном взаємовідносин, організації роботи, виборності на посади для мене був проект РОНКО, зможете так зробити? І не питайте Ви у кожного, що Він зробив для «перемоги комунізму». У кожного різні можливості, знайомства, таланти, харизма …
«Усьо»

_________________
Усвідомити мету, оцінити ситуацію, прийняти рішення
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Akdam



Возраст: 48
Сообщения: 668
Откуда: Побережье
СообщениеДобавлено: Чт, 17 Окт 2013 09:16 Ответить с цитатойВернуться к началу

K_BM писал(а):
Чому Ви роздуваєте цю тему, вона б вже давно «заглохла». Хочете тренувань в діалектиці? Давайте.
ооо, нет, не надо.....прошу вас, без вашей диалектики....тренируйтесь где-либо у себя, не на виду у всех....пока прочтешь все, забудешь, зачем вообще зашел на форум))))))))

_________________
Витя!-ЧАО!!!!
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
anfisa



Сообщения: 366

СообщениеДобавлено: Чт, 17 Окт 2013 09:31 Ответить с цитатойВернуться к началу

Akdam писал(а):
K_BM писал(а):
Чому Ви роздуваєте цю тему, вона б вже давно «заглохла». Хочете тренувань в діалектиці? Давайте.
ооо, нет, не надо.....прошу вас, без вашей диалектики....тренируйтесь где-либо у себя, не на виду у всех....пока прочтешь все, забудешь, зачем вообще зашел на форум))))))))
Laughing точно! особенно понравилось "(пауза, здивування, кава)"

_________________
Все не так плохо: нас не продавали - нас выдали даром. (Карел Чапек)
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Шах



Сообщения: 689
Откуда: Одесса
СообщениеДобавлено: Чт, 17 Окт 2013 09:58 Ответить с цитатойВернуться к началу

[quote="anfisa"особенно понравилось "(пауза, здивування, кава)"[/quote] а мне -«малювати вігвами» Very Happy
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
savit



Сообщения: 532

СообщениеДобавлено: Чт, 17 Окт 2013 10:03 Ответить с цитатойВернуться к началу

yanukovich писал(а):
Вот это savit...закрутил Laughing ,не поймешь...хорошо сказал или так себе Shocked

может и закрутил, так получилось. Хотел просто одного, всех примерить. Вижу не получилось, жаль!
K_BM, відповім так.
Теж здивування, здивування тим, що ти цим хочеш сказати?
K_BM писал(а):
Ви вже примушуєте до любові

K_BM писал(а):
У Вас вже є ознаки надмірного спілкування.
у мене?, Боже тебе збав. Smile
K_BM писал(а):
Щиро б хотілось вірити, що та «секретна» робота, яку Ви робите, пішла на благо і соціальну справедливість в оціночному середовищі.
Я теж на це сподіваюсь. А те що вона буває «секретна», повір що вона буває і такою.
Якщо я правильно зрозумів першу частину поста, то ти готовий йти тільки за тим «командиром», якого особисто поважаєш, за ідейним, мудрим і далі по тексту. Тут постає питання, назви його ім’я, в контексті нашої справи?
Якщо такого немає, тоді інше питання, нам нікуди не йти??? Нам стояти і чекати поки все знищать, або тікати з професії, чи бігти за тими хто це все затіяв???
З приводу принципів життя, які започатковуються з дитинства. Скажу особисто за себе, я не переношу підлість, я не змирюся зі зрадую (не путати з обманом, він буває краще а ніж правда), я буду працювати і боротися пліч опліч з тими, хто відповідає на той момент моїм поглядам. Якщо вони розходяться то і дорогими мої з ними розходяться.
Так, в житті буває складно робити правильний вибір, і я скажу що не раз помилявся, але як казала вчителька в першому класі, хто не робить помилок той не вчиться.
Шановні модератори, більше не буду!!!

_________________
все мы умные когда говорим, а вот когда делаем...

Последний раз редактировалось: savit (Чт, 17 Окт 2013 11:30), всего редактировалось 1 раз
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Владимир Владимирович



Сообщения: 769
Откуда: Краснознаменный ЧФ
СообщениеДобавлено: Чт, 17 Окт 2013 11:16 Ответить с цитатойВернуться к началу

... and this person (К_ВМ) will talk about how he does not know how to write in Russian?
K_BM писал(а):
Я в неповні 17 років за Урал, де чітко було закарбоване поняття «командир»

Екатеринбургское (Свердловское) СВУ? хотя какая разница.
galswit писал(а):
Час все розставить по своїх місцях і щоб Вам не було потім соромно за свої пости....

ктож спорит, галсвит, конечно расставит, только ему (Времени) нужна достоверная информация, чтоб расставляло без лукавства.

_________________
"Легендарный Севастополь, неприступный для врагов".
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
K_BM



Возраст: 52
Сообщения: 355
Откуда: Одеса
СообщениеДобавлено: Чт, 17 Окт 2013 20:18 Ответить с цитатойВернуться к началу

Владимир Владимирович писал(а):
... and this person (К_ВМ) will talk about how he does not know how to write in Russian?


Pourquoi? Je peux ecrire et parler. Afin de ecrire, Il faut russifier mon clavier. Mais, cela me il ne faut pas.

Аксанти теж не можу розставити.

Владимир Владимирович писал(а):
Екатеринбургское (Свердловское) СВУ?

200 kl au sud, super ecole militaire blindee

_________________
Усвідомити мету, оцінити ситуацію, прийняти рішення
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Moderator11
Moderator


Сообщения: 104

СообщениеДобавлено: Пт, 18 Окт 2013 10:23 Ответить с цитатойВернуться к началу

 !  Moderator11:
Владимир Владимирович, K_BM

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ!
На Форуме запрещена личная переписка
Правила форума п.2.21
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Владимир Владимирович



Сообщения: 769
Откуда: Краснознаменный ЧФ
СообщениеДобавлено: Сб, 19 Окт 2013 09:35 Ответить с цитатойВернуться к началу

Moderator11, понимаешь в чем смысл. Урядовцы (тут не уверен, что точно понимаю значение этого слова) и депутаты, в среднем, не отличаются от форумчан, (а от некоторых форумчан толку было бы гораздо больше, чем от десятка депутатов) поэтому, если есть цель достучаться до них (а это очень трудно), то все средства хороши.
А если мну интересен будет "Челябинский Танкист С портретом Бандеры", в лс ему напишу.
извиняюсь конечно.
 !  Moderator11:
Будете продолжать в том же духе искать смысл - получите БАН, не дожидаясь третьего предупреждения.
Цитата:
2.21 на форуме запрещена личная переписка, не представляющая интереса для других участников форума (для этих целей следует использовать e-mail либо личные сообщения)

_________________
"Легендарный Севастополь, неприступный для врагов".
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Gorets33
Гость




СообщениеДобавлено: Вс, 20 Окт 2013 15:19 Ответить с цитатойВернуться к началу

Не совсем про наших депутатов и урядовцев...
http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?yevrokomisar_z_opodatkuvannya_i_borotbi_z_shahraystvom_yide_v_ukrayinu&objectId=1295844

Неплохо было бы написать этому "товарищу" и попросить вникнуть в процесс внедрения коррупционной схемы в систему начисления налогов в Украине... Вот здесь есть его контакты:
http://ec.europa.eu/archives/commission_2004-2009/semeta/index_en.htm

Я так понимаю, знатоки английского тут есть. Может, появится желание потренироваться в английском, так сказать, в более прикладном ключе, чем демонстрация своих способностей на форуме? Wink
anfisa



Сообщения: 366

СообщениеДобавлено: Вс, 20 Окт 2013 19:40 Ответить с цитатойВернуться к началу

Gorets33 писал(а):
Я так понимаю, знатоки английского тут есть. Может, появится желание потренироваться в английском, так сказать, в более прикладном ключе, чем демонстрация своих способностей на форуме? Wink
молодец, дружище! Good Пишем, коллеги, не стесняемся!уточняю адрес для сообщений http://ec.europa.eu/archives/commission_2004-2009/semeta/about/contact/index_en.htm
Текст письма уже был ранее предложен Горцем, предлагаю повторно, откорректированный профессиональным переводчиком
"Hello! In connection with the information about the beginning of the study of the situation related to corruption and organized crime in Ukraine, we ask your organization to pay attention to the corruption scheme, which is currently being actively put into operation in the field of valuation of property in Ukraine. Introduced on the basis of Decree of the Cabinet of Ministers of Ukraine № 231 the scheme, which will take effect from 01.11.2013, not only contraries to the existing Laws of Ukraine , it contraries to common sense, to the main provisions of the market economy and the principles of doing business adopted in free countries. This scheme serves exclusively to the corrupt interests of a group of high-ranking officials of Ukraine, who use it to try to privatize not just a company, as it has been done before, but the whole profession! Thanks to these innovations that Decree of the Cabinet of Ministers provide, over more than 10,500 qualified appraisers are losing their jobs, many of which have been certified by the European Association of Appraisers TEGoVA, and are the members of the Royal Institution of Chartered surveyors (London ) and other international organizations.

In this report I , as a private concerned person , am informing you that the honest appraisers who do not want to pay huge bribes to Ukrainian officials for the opportunity to work in the profession, who are tired of the corruption schemes, implemented by government through laws and regulations , seek the support of all who will help at least in some way to support us in our struggle to preserve the independence of assessment in Ukraine , and we would be very grateful to you, if your organization will pay attention to the lawlessness that is going on in our country and have a negative impact on ordinary Ukrainians .

The leadership of the largest public organization of appraisers in Ukraine, the " Ukrainian Society of Appraisers " (http://www.uto.com.ua), could help you for more details on this issue.
Best regards

Name (independent appraiser , Ukraine)"

_________________
Все не так плохо: нас не продавали - нас выдали даром. (Карел Чапек)
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Показать сообщения:      
Начать новую темуОтветить на тему


 Перейти:   



Следующая тема
Предыдущая тема
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете прикреплять файлы в этом форуме
Вы не можете скачивать файлы в этом форуме