Список форумов < О К Н О > Форум Клуба оценщиков
  Форум  •  Правила форума  •  Пользователи  •   FAQ  •  Поиск •   Календарь •   Регистрация  •   Профиль  •   Войти и проверить личные сообщения  •   Вход
 "Очевидність" і "Неймовірність". Київський адмін суд. Следующая тема
Предыдущая тема

Версия для печати
Начать новую темуОтветить на тему
Автор Сообщение
Filin



Возраст: 52
Сообщения: 231
Откуда: Полтава
СообщениеДобавлено: Пт, 19 Июл 2013 12:30 Ответить с цитатойВернуться к началу

Людина розумна (лат. Homo Sapiens) — вид живих організмів, що на сучасному етапі існування живого перебуває на найвищому щаблі розвитку і зайняв його в результаті довгого і складного процесу історико-еволюційного прогресу (антропогенезу).

Згідно біологічної класифікації людина відноситься до царства тварин, тип – хордові, підтип – хребетні, клас - ссавці. Неймовірно, але людина є твариною, так як належить до тваринного світу.

Відповідно статті 3 Закону України «Про тваринний світ» Об'єктами тваринного світу, на які поширюється дія цього Закону, є: дикі тварини - хордові, в тому числі хребетні (ссавці, птахи, плазуни, земноводні, риби та інші) і безхребетні (членистоногі, молюски, голкошкірі та інші) в усьому їх видовому і популяційному різноманітті та на всіх стадіях розвитку (ембріони, яйця, лялечки тощо), які перебувають у стані природної волі, утримуються у напіввільних умовах чи в неволі; частини диких тварин (роги, шкіра тощо); продукти життєдіяльності диких тварин (мед, віск тощо).
Визначення поняття «дикі» в ЗУ «Про тваринний світ» не містить, але в Академічному тлумачному Словнику української мови наведено поняття слова «дикий»:
1. Який перебуває у первісному природному стані, живе на волі, не приручений, на відміну від свійського (про тварин). І звір того не зробить дикий, Що ви, б'ючи поклони, З братами дієте... (Тарас Шевченко, II, 1953, 93)
2. Який перебуває у стадії первісної культури (про людей). Той темний, дикий народ, проклятий мною, і тут не давав мені спокою (Михайло Коцюбинський, I, 1955, 259); Навколо ліс, самотні села і люди дикі, мов шипшина (Павло Тичина, I, 1957, 115)
3. Сором'язливий, відлюдкуватий. Деякі сміялися з неї [дівчини], що вона така дика, деякі жаліли її (Борис Грінченко, Без хліба, 1958, 39); Вже до кінця танців Нон не відступавсь від Гашіци.., а дика спочатку дівчина дедалі рахманішала (Михайло Коцюбинський, I, 1955, 235)
Таким чином можна зробити висновок, що існують люди, які підпадають під визначення «дикі тварини», а значить є об’єктами тваринного світу відповідно статті 3 Закону України «Про тваринний світ».

Постає питання: яким чином здійснювати регулювання чисельності диких тварин (людей які відповідають вище вказаним ознакам)? На це питання дає відповідь Закон України «Про мисливське господарство та полювання»

мисливство - вид спеціального використання тваринного світу шляхом добування мисливських тварин, що перебувають у стані природної волі або утримуються в напіввільних умовах у межах мисливських угідь;
мисливські тварини - дикі звірі та птахи, що можуть бути об'єктами полювання;
мисливське господарство як галузь - сфера суспільного виробництва, основними завданнями якого є охорона, регулювання чисельності диких тварин, використання та відтворення мисливських тварин, надання послуг мисливцям щодо здійснення полювання, розвиток мисливського собаківництва;
Таким чином можна зробити висновок, що існують люди, які підпадають під визначення «дикі тварини» та «мисливські тварини», а значить можуть бути об’єктами полювання відповідно Закону України «Про мисливське господарство та полювання».
полювання - дії людини, спрямовані на вистежування, переслідування з метою добування і саме добування (відстріл, відлов) мисливських тварин, що перебувають у стані природної волі або утримуються в напіввільних умовах.
Право на полювання в межах визначених для цього мисливських угідь мають громадяни України, які досягли 18-річного віку, іноземці, які одержали в установленому порядку дозвіл на добування мисливських тварин та інші документи, що засвідчують право на полювання.

Таким чином, очевидно що вбивство (умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині) не підпадає під статтю 115 Кримінального Кодексу України, якщо вбита людина мала ознаки дикої тварини та(або) мисливської тварини відповідно до ЗУ «Про тваринний світ», а вбивця мав право на полювання відповідно ЗУ «Про мисливське господарство та полювання».

Правда ж логічні доводи?

_________________
РЕАЛЬНІСТЬ ІСНУЄ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ВАС ДО ТИХ ПІР ПОКИ ВИ З ЦИМ ЗГОДНІ
Посмотреть профильОтправить личное сообщениеОтправить e-mail
John Doe



Сообщения: 114

СообщениеДобавлено: Пт, 19 Июл 2013 12:46 Ответить с цитатойВернуться к началу

высосано их пальца, ерунда Smile
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
zanoza
Spammer


Сообщения: 12986

СообщениеДобавлено: Пт, 19 Июл 2013 13:42 Ответить с цитатойВернуться к началу

Filin писал(а):

Правда ж логічні доводи?

Laughing Laughing Laughing
Image
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Показать сообщения:      
Начать новую темуОтветить на тему


 Перейти:   



Следующая тема
Предыдущая тема
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете прикреплять файлы в этом форуме
Вы не можете скачивать файлы в этом форуме