Список форумов < О К Н О > Форум Клуба оценщиков
  Форум  •  Правила форума  •  Пользователи  •   FAQ  •  Поиск •   Календарь •   Регистрация  •   Профиль  •   Войти и проверить личные сообщения  •   Вход
 АНТИмайданчик Следующая тема
Предыдущая тема

Версия для печати
Начать новую темуОтветить на тему
Автор Сообщение
Іларіон



Сообщения: 25

СообщениеДобавлено: Пн, 17 Окт 2022 13:37 Ответить с цитатойВернуться к началу

Zlata писал(а):
Доброго дня! Не підписувала звіти Кеп ключем ( не бачила оф документи, що потрібно). Як тепер бути ?

Якщо на рецензування, то підписуйте і відправляйте, ще раз тому як рецензування не буде проводитися, а якщо з "прицілом під базу" просто щоб зареєструвати то зареєструє і без накладання підпису... хоча не факт, що при вибірковому моніторингу звітів не зупинять доступ до бази

_________________
"Перестроить можно рожу, Ну а душу - никогда."
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Torn



Сообщения: 5

СообщениеДобавлено: Чт, 20 Окт 2022 11:54 Ответить с цитатойВернуться к началу

Іларіон писал(а):
Zlata писал(а):
Доброго дня! Не підписувала звіти Кеп ключем ( не бачила оф документи, що потрібно). Як тепер бути ?

Якщо на рецензування, то підписуйте і відправляйте, ще раз тому як рецензування не буде проводитися, а якщо з "прицілом під базу" просто щоб зареєструвати то зареєструє і без накладання підпису... хоча не факт, що при вибірковому моніторингу звітів не зупинять доступ до бази


Звіт електронний, на якій накладється підпис, повинний бути підписаний власноруч та отсканований? Тобто потрібно роздрукувати, потім підписати, отсканувати, потім підпис в Діі наприклад, потім підгрузити в базу. До речі, чи потрібний договір також підгружати
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Один из 9000



Сообщения: 235

СообщениеДобавлено: Ср, 16 Ноя 2022 21:25 Ответить с цитатойВернуться к началу

Zlata писал(а):
Доброго дня! Не підписувала звіти Кеп ключем ( не бачила оф документи, що потрібно). Як тепер бути ?


Ну и ничего страшного. А что-то случилось?

_________________
Нас 9000! Кому-то - это очень много.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
novak777



Сообщения: 142

СообщениеДобавлено: Вт, 10 Янв 2023 14:22 Ответить с цитатойВернуться к началу

А шо колеги, багато кому анулювали СОДи? Я бачу повальну акцію фонд влаштував.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Zonzi



Сообщения: 25

СообщениеДобавлено: Чт, 12 Янв 2023 22:52 Ответить с цитатойВернуться к началу

Ага, зайшов глянути, скільки лишили сертифікатів СОД, то там 14 наказів з початку року!
І в кожному може бути по декілька СОДів

Так скоро нікого і не лишиться
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
zanoza
Spammer


Сообщения: 12986

СообщениеДобавлено: Вс, 22 Янв 2023 16:01 Ответить с цитатойВернуться к началу

Zonzi писал(а):
Ага, зайшов глянути, скільки лишили сертифікатів СОД, то там 14 наказів з початку року!
І в кожному може бути по декілька СОДів

Так скоро нікого і не лишиться


Зачистка повним ходом? Тільки не розмумію, з якою метою та яка для цієї мети необхідна кількість оцінювачів.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
mirosha



Сообщения: 17

СообщениеДобавлено: Пн, 23 Янв 2023 10:28 Ответить с цитатойВернуться к началу

Я думаю це створення монополії на ринку для конкретної фірми, яка несподівано з'явится після "зачистки"
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
novak777



Сообщения: 142

СообщениеДобавлено: Пн, 23 Янв 2023 13:11 Ответить с цитатойВернуться к началу

mirosha писал(а):
Я думаю це створення монополії на ринку для конкретної фірми, яка несподівано з'явится після "зачистки"

Чому з'явиться? вони нікуди не дівались. у нас в місті вони як сиділи по своїх офісах так і сидять. Таксу для спокійної роботи зі звіту на фонд заніс і у тебе нема проблем по роботі. Можна не прикріпляти кучу документів при реєстрації. У мови для роботи ідеальні, конкурентів поприбирали, а ті що залишились або роблять 3 звіти в місяц, або проходять підвищення і чекають на нові СОДи, і цей процес може затягнутись бо причин навіть не треба створювати, то світла нема то води то газу.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Zonzi



Сообщения: 25

СообщениеДобавлено: Пн, 30 Янв 2023 11:36 Ответить с цитатойВернуться к началу

Доречі, цікавий момент з роботою самої бази, вірніше з її не роботою.
Вона днями може не працювати. Як зазначають самі працівники ФДМУ, через відключення світла.
Про наявність генератора чи альтернативних джерел живлення, вони не вкурсі.
І чомусь усі інші державні реєстри працюють або без збоїв, або з мінімальними перешкодами
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Flexio



Сообщения: 127
Откуда: Черкаси
СообщениеДобавлено: Вс, 12 Фев 2023 20:13 Ответить с цитатойВернуться к началу

Фондівські шахраї не вгамуються. Є судові рішення типу: https://youcontrol.com.ua/catalog/court-document/99622234/
Де судді чітко кажуть, що ініціація рецензування фондом суперечить закону.
А вони штампують протизаконні рішення ЕК.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
edgar_po



Сообщения: 965
Откуда: козацький край
СообщениеДобавлено: Пн, 13 Фев 2023 19:59 Ответить с цитатойВернуться к началу

Flexio писал(а):
Фондівські шахраї не вгамуються. Є судові рішення типу: https://youcontrol.com.ua/catalog/court-document/99622234/
Де судді чітко кажуть, що ініціація рецензування фондом суперечить закону.
А вони штампують протизаконні рішення ЕК.

Вся ідея з базою та ще раніше (до оціночного майдану) схема з 12 "апостолами", що були запропоновані гречкосієм Антошею Яценком (доречі де він зараз?) та схвалені тодішним керівництвом фонду, були корупційними, а зараз, та й не тільки зараз, все г...но лізе через щілі, а розгрібати ніхто не хоче (не може) та й не на часі. Теперішня база, що так її розхвалює фонд, це все профанація з сучасними доступами, паролями, електронними підписами. А суд їм каже - всі ваші накази та рішення ЕК на підставі рецензії з вашої ж бази без відповідної заяви, протирічь Закону України, ніби вони цього не знають.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Moderator3
Moderator


Сообщения: 683

СообщениеДобавлено: Вт, 21 Мар 2023 10:55 Ответить с цитатойВернуться к началу

Flexio писал(а):
Фондівські шахраї не вгамуються. Є судові рішення типу: https://youcontrol.com.ua/catalog/court-document/99622234/
Де судді чітко кажуть, що ініціація рецензування фондом суперечить закону.
А вони штампують протизаконні рішення ЕК.


Мало хто готовий проходити весь цей шлях через нашу судову систему.

_________________
Я живу на своїй, Богом даній, землі!
Посмотреть профильОтправить личное сообщениеОтправить e-mail
Flexio



Сообщения: 127
Откуда: Черкаси
СообщениеДобавлено: Пт, 24 Мар 2023 08:24 Ответить с цитатойВернуться к началу

Я готовий, картопллю сажаю з голоду не помру. У родичів з айті сотню баксів на адвоката позичу. Я цим гадам не спущу. Тут, панове, доходить чутка, що якщо распоганий жидт печатку на святу паску.....вибачте евреї ще не про вас, а про антоху яйценка. Кажуть, що є контори вільні від страху. І кажуть, що на підвищення нові вилізли. Ну то таке. Зачеплять мене, я ім обіцяю: заяву про злочин, судовий позов. Пора таки покінчити з корупцією в ФДМУ. Обікрали нас, а як обікрали державу?
Про чутки: на рецензію вже не шлють лише підвищення, ну типу сходи в конторку, дай пару тисяч. У мене великий досвід дородьби з цим лайном. Спробуйте.

Добавлено спустя 36 минут 28 секунд:

60 наших колег викликали на комісію на 30 -те. мене там нема. Але я клянусь, що кожен мошеннік типу маркуса і його рукомої будуть судити.Новий голова фонду призначив мені зустріч.

Добавлено спустя 11 минут 23 секунды:

Да, панове, негайно вийдіть з лайна яке називається об'єднаннями. Там іуд дохера. От я ніде під ніяким статутом про рецензування не підписаний. Утирки з фонду мене не дістануть в принципі, в бюджет держави не закладені витрати. Негайно виходьте, бо лихо вам буде.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
СОД



Сообщения: 143
Откуда: Украина
СообщениеДобавлено: Пн, 24 Апр 2023 16:41 Ответить с цитатойВернуться к началу

Flexio писал(а):
Новий голова фонду призначив мені зустріч.



Як пройшла зустріч?
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
privet



Сообщения: 1241

СообщениеДобавлено: Ср, 26 Апр 2023 14:58 Ответить с цитатойВернуться к началу

СОД писал(а):
Flexio писал(а):
Новий голова фонду призначив мені зустріч.



Як пройшла зустріч?
мабуть вручили повістку Wink
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Показать сообщения:      
Начать новую темуОтветить на тему


 Перейти:   



Следующая тема
Предыдущая тема
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете прикреплять файлы в этом форуме
Вы не можете скачивать файлы в этом форуме