Список форумов < О К Н О > Форум Клуба оценщиков
  Форум  •  Правила форума  •  Пользователи  •   FAQ  •  Поиск •   Календарь •   Регистрация  •   Профиль  •   Войти и проверить личные сообщения  •   Вход
 ЧИСТИМ НАШИ РЯДЫ!!! Следующая тема
Предыдущая тема

Версия для печати
Начать новую темуОтветить на тему
Автор Сообщение
Владимир77



Сообщения: 96

СообщениеДобавлено: Пт, 03 Окт 2014 00:23 Ответить с цитатойВернуться к началу

Шановне панство. Таке відчуття що я в Роssії. Немає іншої думки ніж тої яку хочиться, а все що навколо то "троллллі" "свині" і таке інше. При чому самозабуття набуває такої ейфорії що розум відключається. Всі ми галасували про свою профессію рік тому. Казали як так може бути , де правова держа і т.ін. Минув час й більшість з нас чинить так само. Говорять про ПО що це лайно й люди які там працювали "шахраї". Те саме говорили й про "чесних" оцінювачів рік тому. Скількі люті, пихи , зневаги до людей яких навіть не знають. Схаменіться, більшість людей які отримали 3.0 просто бажали роботи в наш складний час, вкотре повірили державі про "доступ" до профессії . Пішли навчатись , склали іспит, отримали КС й здивувались коли незмогли отримати сертифікат, їх нагнули знов - йди працювати тільки з тими та ще й на їх умовах. Тепер цих людей називають неграмотними, "шахраями" "свинями" хоча в судовому порядку небуло доведено що 3.0 є повне безглуздя.Навпаки є судове рішення за яким 3.0 відповідає правовому полю України. Тепер цих людей нахиляють ще раз - ваше свідоцтво можете використати в туалеті, трохи жорстке але для Вас "шахраї" підійде.
Про це все можна писати багато , звертатися до здорового глузду спільноти оцінювачів. Та пригадав вислів своєї матері. Викладача одного з вишів, "немає більш гидкого, заздрісного, блюзнірского та жорстокішого коллективу ніж педагогічний". Перефразую педагоги це так би мовити інтелеценція, ми , оцінювачі теж підпадаємо під це визначення. Тому й ставлю знак =.
Багато кому мої висловлювання будуть занадто "....", але я намагаюсь лише закинути в ваші голови трохи інших думок. Чому відповідає тільки пересічний громадянин. Він мав бути в курсі всього, а навчальний заклад, екзаменаційна комісія та лектори то є так непричому.
P.S. Більшість з користувачів форуму, а на мою думку ті хто каже що він так важко працював здобуваючі знання, самі мають "гріхи" в сфері оцінки.Я більш ніж впевненний що якщо рецензувати наші звіти багато хто не так далеко в своїх роботах пішов далі ніж ПО. В своїй практиці зустрічав різні .
На все добре Вам.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Mary



Возраст: 43
Сообщения: 753
Откуда: Киев
СообщениеДобавлено: Пт, 03 Окт 2014 06:04 Ответить с цитатойВернуться к началу

Владимир77, да, злые и нехорошие оценщики не хотят, чтобы массовщики схемы получили сертификат без стажировки и экзамена. Зато Вы, святе та моральне янголятко, аппелируете к законности 3-го направления и выдаче им КСО без стажировки и практики и "кто против - тот бяка".
Для справки - большинство получивших 3.0 - это массовщики, которых набрали для создания картинки "смотрите, как много фирм делают налоговую оценку, о какой схеме речь?". Кого я видела из 3.0 - бомжей и студентов (фото на форуме есть). Остальные сидели по регионам на телефонах и слали данные "в центр". Они принимали заказы, передавали и, максимум, печатали их на местах. Может сразу всем секретарям КСО выдать? Гулять так гулять Very Happy

_________________
Стань донором - спаси жизнь
Посмотреть профильОтправить личное сообщениеОтправить e-mailICQ Number
_Gleb_



Возраст: 41
Сообщения: 689
Откуда: London
СообщениеДобавлено: Пт, 03 Окт 2014 06:54 Ответить с цитатойВернуться к началу

Владимир77 писал(а):
більшість людей які отримали 3.0 просто бажали роботи в наш складний час, вкотре повірили державі про "доступ" до профессії

І що далі? А чому ця більшість людей замість "повірили" нічого "не перевірили"? Чому ці люди не звернули увагу на те, що той принцип роботи, який запровадив ФДМУ на виконання 231 постанови суперечив профільному Закону України "Про оцінку майна..."?
Владимир77 писал(а):
є судове рішення за яким 3.0 відповідає правовому полю України

випадково не Печерського районного суду м. Києва?
Владимир77 писал(а):
Тепер цих людей нахиляють ще раз - ваше свідоцтво можете використати в туалеті, трохи жорстке але для Вас "шахраї" підійде

ну а хто ці люди, якщо вони працювали всупереч законодавству та здоровому глузду? герої?

Владимир77 писал(а):
Чому відповідає тільки пересічний громадянин. Він мав бути в курсі всього, а навчальний заклад, екзаменаційна комісія та лектори то є так непричому
пересічний - це Ви про себе та таких як Ви? А хто має відповідати за помилки дорослих людей, що були зроблені з власного розсуду та без примусу?
Навчальний заклад - навчає. І до них були та є питання.
Екзаменаційна комісія - запитайте, що Вам робити далі. Вони ж Вам видали КСО за 3.0.

Владимир77 писал(а):
Я більш ніж впевненний що якщо рецензувати наші звіти багато хто не так далеко в своїх роботах пішов далі ніж ПО

Впевненість без фактів - це просто балачки або наклеп. Що саме з цього Ви мали на увазі?
Владимир77 писал(а):
На все добре Вам

Вам також
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Grey Horse



Сообщения: 5937
Откуда: Центральное Правобережье
СообщениеДобавлено: Пт, 03 Окт 2014 07:03 Ответить с цитатойВернуться к началу

Владимир77 писал(а):
Скількі люті, пихи , зневаги до людей яких навіть не знають. Схаменіться, більшість людей які отримали 3.0 просто бажали роботи в наш складний час, вкотре повірили державі про "доступ" до профессії . Пішли навчатись , склали іспит, отримали КС й здивувались коли незмогли отримати сертифікат, їх нагнули знов - йди працювати тільки з тими та ще й на їх умовах. Тепер цих людей називають неграмотними, "шахраями" "свинями" хоча в судовому порядку небуло доведено що 3.0 є повне безглуздя.Навпаки є судове рішення за яким 3.0 відповідає правовому полю України.
Вот долго крутилось в голове, что же это мне напоминает?.. Sad
Что-то очень знакомое... ну очень-очень ассоциирующееся с вот этим вот почти моралитэ коллеги Владимир77...

И вот внезапно вспомнилось Sad :
"Донбасс не слышат!!"

_________________
Две тени врезались в пространство. Путь открыт.
И вечность искрами летит из-под копыт...
(С) Шарль Бодлер
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Владимир77



Сообщения: 96

СообщениеДобавлено: Пт, 03 Окт 2014 09:57 Ответить с цитатойВернуться к началу

Шановні я маю КС по мат.формі. 1.1,1.2,1.3,1,7,та інелект.власності й цінним паперам 2.1,2,2. Заспокойтеся я нічого невтрачаю від анулювання 3.0. Вкотре читаю та розумію що змій їсть сам себе. Успіхів. На все добре. АМІНЬ.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Шах



Сообщения: 689
Откуда: Одесса
СообщениеДобавлено: Пт, 03 Окт 2014 10:01 Ответить с цитатойВернуться к началу

Grey Horse писал(а):

Ну, или остается утешать себя тем, что - видимо, есть еще что метать? Razz
))))ото так.....кстати, извините, что переврал Ваш ник, писал с телефона Smile

_________________
-Мойша, надо прекращать говорить на русском!
-А что, бандеровцев боишься?
-Та нет, Абрам, русские могут прийти защищать!!!
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
HUGO



Возраст: 45
Сообщения: 1254

СообщениеДобавлено: Пт, 03 Окт 2014 10:05 Ответить с цитатойВернуться к началу

Володя77
Так может мне им еще в ноги поклониться и прощения попросить Evil or Very Mad
А то что, меня на Х...Р послали и других и никто не спросил, что я есть буду и семья моя. Хренов моралист... Аминь себе на плечи повесишь. Достал уже, простите...

Добавлено спустя 5 минут 24 секунды:

Ты тут давеча ПРЕДРЕКАЛ что НАША правда восторжествовала не надолго. Успокойся, это ваши правили не долго. И мы ВСЕ сделаем чтоб они НЕ ВЕРНУЛИСЬ.
Посмотреть профильОтправить личное сообщениеОтправить e-mailПосетить сайт автораAIM Address
Шах



Сообщения: 689
Откуда: Одесса
СообщениеДобавлено: Пт, 03 Окт 2014 10:23 Ответить с цитатойВернуться к началу

HUGO писал(а):
Хренов моралист... Аминь себе на плечи повесишь.
100000%

_________________
-Мойша, надо прекращать говорить на русском!
-А что, бандеровцев боишься?
-Та нет, Абрам, русские могут прийти защищать!!!
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Владимир77



Сообщения: 96

СообщениеДобавлено: Пт, 03 Окт 2014 10:48 Ответить с цитатойВернуться к началу

Перейду на Вашу мову, те що напишу буде ярчіш на роSSійській, москалики. Вы задолбали своей истерией. Кагого вы меня записываете в "комманду" Антохи. Если я моралист то Вы узколобые дятлы . Я бл...дь в воскрисенье выложу ники пользователей форума работавших или имевших желание работать по НО. Бля...ЬЬЬ. Список большой будет. Жрать твоя семья неимела что, так это 3.0 к тебе пришли и забрали хлеб ,уд..д ты этакий. Они с..ка жрать тоже хотели и поверили ГОСУДАРСТВУ, а теперь ты соплежуй , реально уних забераешь хлеб. У тебя хоть выбор был. Вы свою энергия ё.... ..ать направили б на ГОРЯЙНОВА и ижи сним. Гражданское общество мы построим х.й на палке построим. Нашли су..а слабых и измываеть. Бля...ььь. А "ДЯДИ" как сидели в тёплых креслах так и сидят и орут про нарушение их прав законом о люстрации. Бля..ьььь. Зае...ла Ваша су..ка УЗКОЛОБОСТЬ.
 !  Moderator7:
Еще один такой выпад и бан на месяц.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Mary



Возраст: 43
Сообщения: 753
Откуда: Киев
СообщениеДобавлено: Пт, 03 Окт 2014 10:51 Ответить с цитатойВернуться к началу

Опаньки, Владимир77 открыл личико Very Happy

_________________
Стань донором - спаси жизнь
Посмотреть профильОтправить личное сообщениеОтправить e-mailICQ Number
HUGO



Возраст: 45
Сообщения: 1254

СообщениеДобавлено: Пт, 03 Окт 2014 10:53 Ответить с цитатойВернуться к началу

Просьба модератору - забанить.
Посмотреть профильОтправить личное сообщениеОтправить e-mailПосетить сайт автораAIM Address
Шах



Сообщения: 689
Откуда: Одесса
СообщениеДобавлено: Пт, 03 Окт 2014 11:29 Ответить с цитатойВернуться к началу

Владимир77 писал(а):
Перейду на Вашу мову, те що напишу буде ярчіш на роSSійській, москалики.
шо це було? Smile

_________________
-Мойша, надо прекращать говорить на русском!
-А что, бандеровцев боишься?
-Та нет, Абрам, русские могут прийти защищать!!!
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
zanoza
Spammer


Сообщения: 12986

СообщениеДобавлено: Пт, 03 Окт 2014 11:32 Ответить с цитатойВернуться к началу

Шах писал(а):
Владимир77 писал(а):
Перейду на Вашу мову, те що напишу буде ярчіш на роSSійській, москалики.
шо це було? Smile

Водка зло...
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Никита



Сообщения: 483

СообщениеДобавлено: Пт, 03 Окт 2014 11:44 Ответить с цитатойВернуться к началу

Владимир77 писал(а):
Перейду на Вашу мову, те що напишу буде ярчіш на роSSійській, москалики. Вы задолбали своей истерией. Кагого вы меня записываете в "комманду" Антохи. Если я моралист то Вы узколобые дятлы . Я бл...дь в воскрисенье выложу ники пользователей форума работавших или имевших желание работать по НО. Бля...ЬЬЬ. Список большой будет. Жрать твоя семья неимела что, так это 3.0 к тебе пришли и забрали хлеб ,уд..д ты этакий. Они с..ка жрать тоже хотели и поверили ГОСУДАРСТВУ, а теперь ты соплежуй , реально уних забераешь хлеб. У тебя хоть выбор был. Вы свою энергия ё.... ..ать направили б на ГОРЯЙНОВА и ижи сним. Гражданское общество мы построим х.й на палке построим. Нашли су..а слабых и измываеть. Бля...ььь. А "ДЯДИ" как сидели в тёплых креслах так и сидят и орут про нарушение их прав законом о люстрации. Бля..ьььь. Зае...ла Ваша су..ка УЗКОЛОБОСТЬ.

Коллега, Вас в любой вариации народ понять не хочет...не не может, а не хочет.....Вы - вражина для всех кто в НО не работал....эмоций в Вашем последнем посте много...не стоит так опускаться....те кто хотел Вас услышать и понять - поняли и услышали
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Владимир77



Сообщения: 96

СообщениеДобавлено: Пт, 03 Окт 2014 11:48 Ответить с цитатойВернуться к началу

Шо це було?! Ви шановне панство в якій ДЕРЖАВІ проживаєте ? То навіщо говорите, мислите роSSійською!!! Га питаю?!
HUGO, любий "друже" я не дам тобі тої насолоди щоб мене забанили, принаймі до неділі. На все добре, панство!!!

Добавлено спустя 7 минут 12 секунд:

Никита, я це все розумію але коли починають , навіть завуальовано посилати _
HUGO писал(а):
Хренов моралист... Аминь себе на плечи повесишь.
. Чому я маю мовчати.
Люба Заноза, я хочу Вас запитати ще раз - нзвіть будь-ласка тих героїв які провчилися на ПО й потім рвали її з середини. Ви писали що форумчане говорять"экивоками" й Вас це засмучує . Просим. Почніть.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Показать сообщения:      
Начать новую темуОтветить на тему


 Перейти:   



Следующая тема
Предыдущая тема
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете прикреплять файлы в этом форуме
Вы не можете скачивать файлы в этом форуме