Список форумов < О К Н О > Форум Клуба оценщиков
  Форум  •  Правила форума  •  Пользователи  •   FAQ  •  Поиск •   Календарь •   Регистрация  •   Профиль  •   Войти и проверить личные сообщения  •   Вход
 Податкова оцінка. Реєстрація на сайті ФДМУ Следующая тема
Предыдущая тема

Версия для печати
Начать новую темуОтветить на тему
Автор Сообщение
Makey



Возраст: 41
Сообщения: 103

СообщениеДобавлено: Пн, 26 Июл 2021 11:04 Ответить с цитатойВернуться к началу

Доброго дня! Є хто на днях реєстрував авто в реєстрі оцінок ФДМУ? Там зараз змінився сайт, потрібно проходити заново реєстрацію. Я зареєструвався і як СОД і як оцінювач, ввів всі свої дані, а далі тисну "+ Новий звіт", вказую знову всі свої дані, тисну "Продовжити" - а воно на місці. Нікуди не переходить. В чому справа?
Іще. В мене рахунок в Приватбанку, зробив там ключ електронний як від ФОП в "Приват24 для бізнесу". Там електронну печатку підтягує? Бо пішов в податкову, а вони кажуть що ми даєм тільки електронний підпис, електронної печатки не даєм, а цей реєстр ФДМУ працює лише з електронними печатками.

Телефон підтримки реєстру оцінки є, але там ніхто не бере слухавку.

Всім далеким і близьким знайомим оцінювачам по 1.3 обзвонив, ніхто такої оцінки і реєстрації в новій базі ще не робив.

Допоможіть будь ласка порадою

Добавлено спустя 34 минуты 23 секунды:

Бажано терміново ))))
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Сталь



Сообщения: 134

СообщениеДобавлено: Пн, 26 Июл 2021 11:50 Ответить с цитатойВернуться к началу

Makey писал(а):
Доброго дня! Є хто на днях реєстрував авто в реєстрі оцінок ФДМУ? Там зараз змінився сайт, потрібно проходити заново реєстрацію. Я зареєструвався і як СОД і як оцінювач, ввів всі свої дані, а далі тисну "+ Новий звіт", вказую знову всі свої дані, тисну "Продовжити" - а воно на місці. Нікуди не переходить. В чому справа?
Іще. В мене рахунок в Приватбанку, зробив там ключ електронний як від ФОП в "Приват24 для бізнесу". Там електронну печатку підтягує? Бо пішов в податкову, а вони кажуть що ми даєм тільки електронний підпис, електронної печатки не даєм, а цей реєстр ФДМУ працює лише з електронними печатками.

Телефон підтримки реєстру оцінки є, але там ніхто не бере слухавку.

Всім далеким і близьким знайомим оцінювачам по 1.3 обзвонив, ніхто такої оцінки і реєстрації в новій базі ще не робив.

Допоможіть будь ласка порадою

Добавлено спустя 34 минуты 23 секунды:

Бажано терміново ))))


звоните в фонд на горячую линию!! но Булгакова на пресс-конференции молвила, что авто не регистрируем
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Makey



Возраст: 41
Сообщения: 103

СообщениеДобавлено: Пн, 26 Июл 2021 12:36 Ответить с цитатойВернуться к началу

Сталь писал(а):
звоните в фонд на горячую линию!! но Булгакова на пресс-конференции молвила, что авто не регистрируем

Велике дякую!
Порозпитував я ще місцевих нотаріусів, кажуть шо їм реєстрація оцінки не важлива. Торгово-промислова палата каже шо 172 стаття ПК каже про оцінку лише нерухомості, за КТЗ нічого немає.
Нам легше ))
Всім дякую!
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
HUGO



Возраст: 45
Сообщения: 1254

СообщениеДобавлено: Пн, 26 Июл 2021 13:35 Ответить с цитатойВернуться к началу

Справка от Модуля не заточена на КТЗ.
А вот регистрация Отчета об оценке предусматривает КТЗ.
Посмотреть профильОтправить личное сообщениеОтправить e-mailПосетить сайт автораAIM Address
Показать сообщения:      
Начать новую темуОтветить на тему


 Перейти:   



Следующая тема
Предыдущая тема
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете прикреплять файлы в этом форуме
Вы не можете скачивать файлы в этом форуме