Список форумов < О К Н О > Форум Клуба оценщиков
  Форум  •  Правила форума  •  Пользователи  •   FAQ  •  Поиск •   Календарь •   Регистрация  •   Профиль  •   Войти и проверить личные сообщения  •   Вход
 Оценка для налогообложения - как сейчас? Следующая тема
Предыдущая тема

Версия для печати
Начать новую темуОтветить на тему
Автор Сообщение
Анатоль



Сообщения: 645

СообщениеДобавлено: Вт, 12 Дек 2017 21:55 Ответить с цитатойВернуться к началу

В писал(а):
По вашому виходить що оцінювач має ходити на кожну здєлку??)))

это не по-моему, это по -минюстовски))
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
В



Сообщения: 48

СообщениеДобавлено: Вт, 12 Дек 2017 22:01 Ответить с цитатойВернуться к началу

Мінюст дав роз’яснення:брати копії висновку і підтверджуючих документів згідно орегіналу звіту якщо звіт прошитий пронумерований і скріплений печаткою,це вони затверджують своєю печаткою от і все.Деякі нотаріуси беруть тільки копію висновку і все більш ні чого.А деякі ще хочуть щоб в них робили копію і платили їм за цю копію))))))
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Анатоль



Сообщения: 645

СообщениеДобавлено: Вт, 12 Дек 2017 22:27 Ответить с цитатойВернуться к началу

В писал(а):
Мінюст дав роз’яснення:

понимаю, что на один циркуляр, дают вдогонку цидулку?)) Копии с оригиналов? Значит надо до сделки предоставить документы в оригинале!!! А это значит, что владелец оригиналов документов должен принести их лично!!! или по его доверенности стороннее лицо.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
В



Сообщения: 48

СообщениеДобавлено: Вт, 12 Дек 2017 22:55 Ответить с цитатойВернуться к началу

Surprised Surprised Surprised Laughing Laughing Laughing Laughing Всі толкові нотаріуси прекрасно все зрозуміли беруть копіі з звіту орегіналу і все а хитро викружені починають ісполняти)))ще трошки і нотари будуть ганяти оцінювачів))))Є ЧІТКО З ЮСТИЦІІ КОПІІ ЗІ ЗВІТУ ОРЕГІНАЛУ І ВСЕ
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
edgar_po



Сообщения: 965
Откуда: козацький край
СообщениеДобавлено: Ср, 13 Дек 2017 08:21 Ответить с цитатойВернуться к началу

В писал(а):

Згідно нововведенню для нотаріусів:вони беруть копії з орегіналу звіту і затверджують своєю печаткою що це згідно орегіналу звіта а не беруть копії з орегіналу)))))).По вашому виходить що оцінювач має ходити на кожну здєлку??)))

стосовно висновків - нотаріус мабуть має право поставити "згідно з оригіналом", якщо там є "мокра" печатка та підпис (не факсіміле).
стосовно копій сертифікатів і підвищень, що є в звіті - дуже сумніваюсь, що нотаріус поставить відмітку "згідно з оригіналом", якщо не надасте такий оригінал. В звіт можна підложити будь-який сертифікат з номерами зробленими в самій простій програмі Paint.

В решті-решт попросіть нотаріуса поставити "згідно з оригіналом" на копії якогось документу, того ж паспорту, не надаючи сам оригінал і напишіть нам, що ви почуєте від нього.

Добавлено спустя 9 минут 1 секунду:

В писал(а):
Мінюст дав роз’яснення:

надайте роз’яснення в студію, щоб зняти всі питання.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
В



Сообщения: 48

СообщениеДобавлено: Ср, 13 Дек 2017 08:49 Ответить с цитатойВернуться к началу

1)Щоб зняти всі питання наберіть в Мінюст або в обласний і вам там все пояснять.2)Стосовно орегіналу сертифіката я розумію тих в кого одна робота в тиждень і то в нотаріуса який рядом а якщо 5-6 робіт в тиждень і вони розкидані по місту?то по ваших словах треба бігати по нотаріусах і всім показувати свій орегінал сертифікатів?)))ну не пишіть дурні є звіт орегігал от з нього і беруть копії і взагалі це зробили для того зоб нотари зберігали менші папки з доками от і все.А якщо мені принесли довіреність завірену нотаріусом тоді я теж захочу щоб нотар привіз мені свої орегінали?)))Нотаріуси більшість і так накрутили собі що вони не знати хто)Хочуть бачити орегінал?нехай їдуть до мене в офіс і подивляться він висить в рамці на стіні.Реально будьте розумними))В мене особисто за цих пару днів тільки один нотаріус захотів орегінал сертифіката,але після того як ми разом з ним подзвонили в обласну юстицію питання орегіналу знялося йому там пояснили що береться копія з звіту орегіналу який прошитий пронумерований і закріплений мокрою печаткою от і все.Особисто я принципово не збираюся бігати і показувати нотарам свої орегінали бо вони так хочуть ще раз повторюся треба орегінал?приїхав в офіс і побачив хочуть нехай завіряють в офісі що побачили орегінал))А на копіях є номер сертифіката нехай заходять в фонд і дивляться.

Добавлено спустя 10 минут 59 секунд:

Я вам скажу так,що скоро в оцінці будуть такі нововведення що так званий колишній надуманий напрямок 3.0 будуть квіточками)))Та і взагалі на рахунок оцінки для оподаткування могли б і взагалі відмінити нехай податкова видає або нотаріус.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
edgar_po



Сообщения: 965
Откуда: козацький край
СообщениеДобавлено: Ср, 13 Дек 2017 09:06 Ответить с цитатойВернуться к началу

В писал(а):

1)Щоб зняти всі питання наберіть в Мінюст або в обласний і вам там все пояснять.2)Стосовно орегіналу сертифіката я розумію тих в кого одна робота в тиждень і то в нотаріуса який рядом а якщо 5-6 робіт в тиждень і вони розкидані по місту?то по ваших словах треба бігати по нотаріусах і всім показувати свій орегінал сертифікатів?)))ну не пишіть дурні є звіт орегігал от з нього і беруть копії і взагалі це зробили для того зоб нотари зберігали менші папки з доками от і все.А якщо мені принесли довіреність завірену нотаріусом тоді я теж захочу щоб нотар привіз мені свої орегінали?)))Нотаріуси більшість і так накрутили собі що вони не знати хто)Хочуть бачити орегінал?нехай їдуть до мене в офіс і подивляться він висить в рамці на стіні.Реально будьте розумними))В мене особисто за цих пару днів тільки один нотаріус захотів орегінал сертифіката,але після того як ми разом з ним подзвонили в обласну юстицію питання орегіналу знялося йому там пояснили що береться копія з звіту орегіналу який прошитий пронумерований і закріплений мокрою печаткою от і все.Особисто я принципово не збираюся бігати і показувати нотарам свої орегінали бо вони так хочуть ще раз повторюся треба орегінал?приїхав в офіс і побачив хочуть нехай завіряють в офісі що побачили орегінал))А на копіях є номер сертифіката нехай заходять в фонд і дивляться.




короче бла-бла-бла. Жодної відповіді на поставлені запитання. Та й роз’яснення міфічне (наберіть, вам пояснять - по телефону можна нарозказувати що хочуть, офіційні роз’яснення є? - давайте).
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
В



Сообщения: 48

СообщениеДобавлено: Ср, 13 Дек 2017 09:19 Ответить с цитатойВернуться к началу

Це ж вам треба ці роз’яснення от ви і шукайте чи це теж за все зробити?))))Ви згідні бігати по нотаріусах з орегіналом тоді і бігайте на здоров`я))))Ті хто не згідний з цими на Крутами нотаріусів ті все для себе вияснили.Нотаріус придумає вам ще якісь свої особисті вибаганки я думаю що він вас попередить щоб ви їх виконували))удачі))
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
edgar_po



Сообщения: 965
Откуда: козацький край
СообщениеДобавлено: Ср, 13 Дек 2017 09:24 Ответить с цитатойВернуться к началу

В писал(а):
Це ж вам треба ці роз’яснення от ви і шукайте чи це теж за все зробити

це треба всій країні і ви робили посилання на них вище. оцінювачі - це люди які працюють в правовму полі та аналізують надруковані документи, а не телефонні розмови. Балабол(-ка).


Последний раз редактировалось: edgar_po (Ср, 13 Дек 2017 10:47), всего редактировалось 1 раз
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
В



Сообщения: 48

СообщениеДобавлено: Ср, 13 Дек 2017 09:32 Ответить с цитатойВернуться к началу

Для тих хто в танку а іменно для тебе нотаріуси беруть копії зі звіту в юстиції Києва самі не знають зо написали то які роз’яснення тобі треба якщо Мінюст сам не в курсі.Тому і вияснюють по можливості хто як може і оцінювачі і нотаріуси дзвонять в відповідні органи і просять щоб вони надали роз’яснення.В нас всі нотари сміються над цим і беруть копії зі звіту бо вони прекрасно розуміють що носити орегінали це брєд.А вам я б порадив навчитися нормально спілкуватися без хамства,тут діляться тим хто що знає на даний момент,тобі внятно написалося примата кусок???

Добавлено спустя 1 минуту 11 секунд:

І ще оаз повторюся,тобі треба бігати по нотаріусах ти і бігай в чому проблема.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
edgar_po



Сообщения: 965
Откуда: козацький край
СообщениеДобавлено: Ср, 13 Дек 2017 10:45 Ответить с цитатойВернуться к началу

В писал(а):
Мінюст дав роз’яснення:брати копії висновку і підтверджуючих документів згідно орегіналу звіту якщо звіт прошитий пронумерований і скріплений печаткою,це вони затверджують своєю печаткою от і все.Деякі нотаріуси беруть тільки копію висновку і все більш ні чого


а я тобі не тикаю і не хамлю. форум для того, щоб ділитися перевіреною інформацією, а не ОБС.

навчися виражати свої думки. бо спочатку є роз’яснення, потім немає.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
В



Сообщения: 48

СообщениеДобавлено: Ср, 13 Дек 2017 11:00 Ответить с цитатойВернуться к началу

Ок,а (балабол чи балаболка)це не хамство???Я ж нормально спілкуюся на ви.Які роз’яснення?в нашій країні?вони самі не знають що пишуть,вам нормально написалося для інформації що вияснювалося в Мінюсту дзвонили в Київ і на область сказали що орегінал їв не треба беруть копії з орегіналу звіту,якщо вам щось треба то візьміть і наберіть в Мінюст і все взнаєте,так ні вам офіційно бумагам з роз’ясненням треба.Тільки тупий не може зрозуміти що це повний і не реальний брєд носити нотарам свої орегінали,деякі нотаріуси взагалі беруть собі тільки копію висновку і все розумієте все.

Добавлено спустя 9 минут 2 секунды:

Вважаю що дискусія на цю тему закрита,крайньо нотарам треба то нехай ходять і дивляться ні хто не збирається бігати до них коли вони цього захочуть.Ви краще готуйтеся до нових змін в фонді з реєстром коли і так роботи не дуже а треба буде ще за реєстр так званого модуля)))платити гроші,ще всі радості роботи впереді))))
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Серый
Оценщик футбола


Возраст: 45
Сообщения: 6067
Откуда: Киев
СообщениеДобавлено: Ср, 13 Дек 2017 11:12 Ответить с цитатойВернуться к началу

В писал(а):
орегінали

Ви спецом пишете так, ци щось в правописі української мови змінилось.
Вибачте, що не по темі, але це не можливо читати.

_________________
Один раз сделаешь не подумав, сто раз подумав-не переделаешь
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
В



Сообщения: 48

СообщениеДобавлено: Ср, 13 Дек 2017 11:32 Ответить с цитатойВернуться к началу

Ні,вибачаюсь просто не зверталось уваги))Можна писати згідно правопису,щоб така серйозна проблема(орегінал)вас не турбувала)))))
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Петрович



Сообщения: 783

СообщениеДобавлено: Ср, 13 Дек 2017 12:53 Ответить с цитатойВернуться к началу

Серый писал(а):
В писал(а):
орегінали

Ви спецом пишете так, ци щось в правописі української мови змінилось.
Вибачте, що не по темі, але це не можливо читати.


Хорошо хоть не "регіонал")
Посмотреть профильОтправить личное сообщениеОтправить e-mail
Показать сообщения:      
Начать новую темуОтветить на тему


 Перейти:   



Следующая тема
Предыдущая тема
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете прикреплять файлы в этом форуме
Вы не можете скачивать файлы в этом форуме