Список форумов < О К Н О > Форум Клуба оценщиков
  Форум  •  Правила форума  •  Пользователи  •   FAQ  •  Поиск •   Календарь •   Регистрация  •   Профиль  •   Войти и проверить личные сообщения  •   Вход
 K_BM и его семинары Следующая тема
Предыдущая тема

Версия для печати
Начать новую темуОтветить на тему
Автор Сообщение
Юта



Сообщения: 1692

СообщениеДобавлено: Вт, 07 Янв 2014 16:08 Ответить с цитатойВернуться к началу

Шановний K_BM!
Якось сумно і прикро відчувати стільки агресії у Вашому пості саме у цей світлий різдвяний день. Але це таке...
Щодо теми розмови. Як сприймати вищезгадане видання та його авторів - лише Ваше право. Особисто мені завжди цікаві публікації оцінювачів, що практикують. Звісно, це не методика КМУ, обов'язкова до застосування - це набагато більше , а саме досвід, наробітки колег (з якимись можна сперечатися, щось не сприймати) завжди дуже і дуже корисні для подальшого розвитку кожного, хто вважає себе оцінювачем.
Я знаю з постів, що багато хто з форумчан знають та поважають Вас як фахівця - може і я серед них є, просто не впізнаю Вас за ніком.Wink
Не зважаючи на те, що звіти складаю російською - із задоволенням придбаю Вашу книгу українською мовою, і хто там рецензент - мене не цікавитиме. Мене цікавлять думки та досвід людей, які спромоглися викласти їх на загальний розсуд маючи на меті допомогу тим, хто не має змоги постійно відвідувати семінари та конференції. Велика шана та подяка цим людям за їхню працю!
З Різдвом всіх!!
Спокою та злагоди! Smile
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
K_BM



Возраст: 52
Сообщения: 355
Откуда: Одеса
СообщениеДобавлено: Вт, 07 Янв 2014 16:31 Ответить с цитатойВернуться к началу

Юта
Дякую Вам Юта за стриманий стиль висловлювання. І прошу, все ж бути справедливим. Почитайте, з чого почалось: з двох простих питань. І як мені відповіли? Не агресивно? У кожної людини є свої кнопки, пам'ятаєте фільм «Пригода електроніка». І у мене вони є. І у Вас вони є.
Не думайте, що мені не цікавий досвід інших, цікавить. Все життя збираю. І підкажіть як мені бути, коли авторитетний оцінювач говорить з точки зору свого досвіду, що втрати врожаю після двох-п'яти днів початку збору сягають –цять відсотків, а інший, не оцінювача, «досвід» говорить, що агротехнічні норми без суттєвих втрат врожаю до 10 днів. Це просто приклад. Так і в іншому. І вся проблема в тому, що тому, хто слухав авторитетного оцінювача, важко довести зворотне, правильне. Важко.
Тому, я надую перевагу літературі, на яку можна зробити посилання і бути спокійним з доказовою базою. А досвід це така справа, у кожного він різний і кожен з нас може сприймати його або ні.
Мене Ви навряд знаєте. І тут є свої пояснення.
Щодо моїх робіт. Буде нагода почитаєте.

_________________
Усвідомити мету, оцінити ситуацію, прийняти рішення
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Юта



Сообщения: 1692

СообщениеДобавлено: Вт, 07 Янв 2014 16:35 Ответить с цитатойВернуться к началу

K_BM писал(а):
Щодо моїх робіт. Буде нагода почитаєте.
Дуже і дуже сподіваюсь! Smile Впевнена, що це буде цікаво та корисно для мене.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
zanoza
Spammer


Сообщения: 12986

СообщениеДобавлено: Вт, 07 Янв 2014 17:06 Ответить с цитатойВернуться к началу

K_BM писал(а):
Юта
Мене Ви навряд знаєте. І тут є свої пояснення.
Щодо моїх робіт. Буде нагода почитаєте.

Так чого ж чекати? Кращої нагоди, може, й не буде.
Давайте ближче знайомитися та читати.

Добавлено спустя 1 минуту 3 секунды:

Юта писал(а):
K_BM писал(а):
Щодо моїх робіт. Буде нагода почитаєте.
Дуже і дуже сподіваюсь! Smile Впевнена, що це буде цікаво та корисно для мене.

Цікаво, звідки виникає ця впевненість.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Юта



Сообщения: 1692

СообщениеДобавлено: Вт, 07 Янв 2014 17:23 Ответить с цитатойВернуться к началу

zanoza писал(а):
Цікаво, звідки виникає ця впевненість.
Ну назовем это "женская интуиция"! Wink
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
K_BM



Возраст: 52
Сообщения: 355
Откуда: Одеса
СообщениеДобавлено: Вт, 07 Янв 2014 18:02 Ответить с цитатойВернуться к началу

zanoza
Справа в тому, Заноза, що Ви вже апріорі впевнені, що все погано і те, що будь-які напрацювання відсутні. Скажу зразу, студенти були задоволені.
Теми, як класифікація та чинники впливу на ціноутворення обладнання АПК (наприклад - СГМ), Ви навряд десь знайдете. Принаймні, я не зустрічав. Те ж саме відноситься і щодо особливостей, шляхів реформування та процесу реорганізації сільськогосподарських підприємств як цілісного майнового комплексу. Потрібно це Вам? Щось на хизування схоже.

_________________
Усвідомити мету, оцінити ситуацію, прийняти рішення
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
zanoza
Spammer


Сообщения: 12986

СообщениеДобавлено: Вт, 07 Янв 2014 19:14 Ответить с цитатойВернуться к началу

K_BM писал(а):
zanoza
Справа в тому, Заноза, що Ви вже апріорі впевнені, що все погано і те, що будь-які напрацювання відсутні.


С чего Вы взяли? Просто я о Вас ничего не знаю, публикаций ваших не видела и даже отдаленно не представляю, о чем они. Может Юта знает, и у нее есть уверенность, что это интересно - а я не знаю.
На "хизування" и саморекламу больше похоже Ваше поведение, Вы уж извините. Вы о себе все какими-то намеками, ближе знакомиться не хотите...

Цитата:
Скажу зразу, студенти були задоволені.
Теми, як класифікація та чинники впливу на ціноутворення обладнання АПК (наприклад - СГМ), Ви навряд десь знайдете. Принаймні, я не зустрічав. Те ж саме відноситься і щодо особливостей, шляхів реформування та процесу реорганізації сільськогосподарських підприємств як цілісного майнового комплексуСкажу зразу, студенти були задоволені.
Теми, як класифікація та чинники впливу на ціноутворення обладнання АПК (наприклад - СГМ), Ви навряд десь знайдете. Принаймні, я не зустрічав. Те ж саме відноситься і щодо особливостей, шляхів реформування та процесу реорганізації сільськогосподарських підприємств як цілісного майнового комплексу. Потрібно це Вам?


Студенты какого ВУЗа? По какому предмету Вы им начитывали "класифікацію та чинники впливу на ціноутворення обладнання АПК (наприклад - СГМ)"? Имеете ли Вы научную степень? Имеете ли право преподавать? Есть ли какие-то книги, учебники, методички Вашего авторства и где можно с ними ознакомиться?
Будут ответы на эти вопросы - будет и понятно, потрібно це мені та іншим форумчанам, чи ні.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
K_BM



Возраст: 52
Сообщения: 355
Откуда: Одеса
СообщениеДобавлено: Вт, 07 Янв 2014 22:19 Ответить с цитатойВернуться к началу

І я про Вас нічого не знаю, і що з того.
zanoza писал(а):
На "хизування" и саморекламу больше похоже Ваше поведение,

Абсолютно вірно, я про себе і писав. Мені самому не зручно стало.

Взагалі, я не розумію чому я повинен Вам відповідати, а то як на допиті. Я про Вас нічого не знаю, а Ви мені питання: хто, як, коли? Але знаю, що відповім.

zanoza писал(а):
Студенты какого ВУЗа?

ОДАУ, кафедра організації експлуатації і ремонту МТП. Саме там і на кафедрі "сгм" навчають складати технологічні карти, комплектувати агрегати. Тобто те, що потрібно при оцінці землі с.г. А що таке інженер в с.г. підприємстві - це "все". Інженерна інфраструктура, переробка, парк від "культиватору до джипу", верстати і т.д. Вважайте за рекламу: "Куди піти навчатись" Smile

zanoza писал(а):
По какому предмету Вы им начитывали "класифікацію та чинники впливу на ціноутворення обладнання АПК (наприклад - СГМ)"?

Красиво назвав тему? Так? Сам предмет трохи по іншому називався. Але нічого не варто крім технічних показників, вказати і про цінові. Залежність та сама буде. Всі наші курсові та дипломні робити завершувались одним показником: «термін окупності».

zanoza писал(а):
Имеете ли право преподавать?

З 1994 по 2003, мінус 3 роки аспірантури. Вибачте, «трудову» не вишлю.

zanoza писал(а):
Имеете ли Вы научную степень?

Ні не маю, не сталось. Ну, це ж не головне, що не з готовою роботою не вийшов і не виступив. Головне досвід Smile. А якщо серйозне, згадайте ті роки, тоді і пояснювати нічого не потрібно.

zanoza писал(а):
Есть ли какие-то книги, учебники, методички Вашего авторства и где можно с ними ознакомиться?

Методичні посібники, статті і співавторство в підручниках є. Ну не буду я ж Вам все перелічувати А щодо підручника… Щоб створити підручник, як для мене це високе степінь відповідальності перед тими, хто буде їм користуватись. Відповідно, від цього і буде залежить авторитет автора. Написати лекцій, методичний посібник, статтю, це не просто, але і не складно. Написати підручник – це «щось». На нашій кафедрі це зробила два чоловіка: професор Ігнатов і Топілін. Один посібник статистичний про показники господарської діяльності фермерів півдня України, інший про регенерацію мастила. В чому проблема такої млявості випуску підручників (принаймні була)? Справа в тому, що все вже придумано до нас і автору залишається, як правило, тільки правильно «переписати», і верх всьому є коли автор, хоча б трохи привносить своїх власних відкриттів. Можливо в економіці, юриспруденції це простіше, а ось в технічних дисциплінах це було складно, відсутня база апробації.
Тому, коли говорять, що я написав (переписав, не важливо) підручник, я первинно, ставлюсь до цього критично.

Плытий Петр писал(а):
Ух как разрекламировали книгу. Беру!

Ось, ось, я про це теж подумав, мені ще за рекламу повинні завдячити.
Smile

_________________
Усвідомити мету, оцінити ситуацію, прийняти рішення
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Филин Андрей
Ведущий Филин


Возраст: 43
Сообщения: 5034
Откуда: Киев
СообщениеДобавлено: Вт, 07 Янв 2014 22:31 Ответить с цитатойВернуться к началу

zanoza писал(а):
Но не знать, кто такой Чиркин в украинской оценке, по меньшей мере, странно.

+1, стыдно, как минимум, оценщику, не первый год на этом форуме живущему, НЕ знать Чиркина, знать о съезде, но не знать о семинарах которые организовывают модераторы, на которых вышеупомянутый Оценщик не раз БЕСПЛАТНО делился своими знаниями...
K_BM писал(а):
Ось ЗАНОЗА не правильно зрозуміла вислів «про 1000». Нажаль, нема бажання деталізувати висновків

я такой же, видимо, дурак, как Заноза, поэтому, прошу пояснить...
K_BM писал(а):
Дякую Вам Юта за стриманий стиль висловлювання.

так и прет спросить - а Вам слабо?
K_BM писал(а):
І як мені відповіли? Не агресивно?

кстати - НЕТ, зная модеоатора, скажу Вам честно Smile (но Вы вряд ли поверите, ибо уже Ваша "кнопка нажата"...)

Добавлено спустя 6 минут 17 секунд:

K_BM
Писал ДО Вашего ответа, нажал "отправить", а тут уже Вы сами "досье" выложили Very Happy ... после которого возникает вопрос: а может, если опыта у Вас ого-го, так Вы б и на семинар (как у нас обычно бывает - условно бесплатный) согласились бы?

_________________
Желай большего, мечтай о невозможном.
Everything is possible!
Посмотреть профильОтправить личное сообщениеОтправить e-mailICQ Number
savit



Сообщения: 532

СообщениеДобавлено: Вт, 07 Янв 2014 23:39 Ответить с цитатойВернуться к началу

Филин Андрей писал(а):
Писал ДО Вашего ответа, нажал "отправить", а тут уже Вы сами "досье" выложили ... после которого возникает вопрос: а может, если опыта у Вас ого-го, так Вы б и на семинар (как у нас обычно бывает - условно бесплатный) согласились бы?

Было бы не плохо. Причем говорю это без ехидства, я лично знаком с K_BM, и думаю, что у него кое каким вещам можно было бы поучиться. Скажу даже больше, что он был первым от кого я услышал об оценке в году этак 2000 вроде, да K_BM???

Ну, а по поводу здешних дебатов, ФИО, рецензентов и т.д., думаю друзья надо пыл по умять.
Скажу больше, я не считаю себя большим профи в оценки, поэтому наверное и про Чиркина сам только в 2009 или 10-ом году узнал, может стыдно, а может и нет, просто каждому этапу свое время.

_________________
все мы умные когда говорим, а вот когда делаем...
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
K_BM



Возраст: 52
Сообщения: 355
Откуда: Одеса
СообщениеДобавлено: Ср, 08 Янв 2014 07:08 Ответить с цитатойВернуться к началу

Филин Андрей написав:
Цитата:
+1, стыдно, как минимум, оценщику, не первый год на этом форуме живущему, НЕ знать Чиркина, знать о съезде,


В тому і справа, що перший. Не знаю, хто такий Чиркин, не чув, на семінарах не був. Ну, писав іноді коментарі, які не чим не відрізнялись від інших. Можливо, я задів, якісь почуття. Перепрошую, я пишу правду такою, якою вона є, принаймні, для мене.

Филин Андрей написав:
Цитата:
я такой же, видимо, дурак, как Заноза, поэтому, прошу пояснить...


Ви, Андрій, далеко не дурень, так що не прибідняйтесь . Не поясню я Вам, не зможу стисло, потрібні миттєві відповіді співбесідника.

Филин Андрей написав:
Цитата:
зная модератора


Як би я знав модератора, то можливо сприйняв відповідь по-іншому. А так «моя кнопка натиснута», при чому свідомо.

Филин Андрей написав:
Цитата:
у Вас ого-го, так Вы б и на семинар (как у нас обычно бывает - условно бесплатный) согласились бы?


Щодо «ого-го», то я буду більш скромніше і скажу «ог» . Після узгоджень робочих питань. Готовий.

savit написав:
Цитата:
в году этак 2000 вроде


Так, кінець 2000 року, були і ми козаками .

_________________
Усвідомити мету, оцінити ситуацію, прийняти рішення
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
zanoza
Spammer


Сообщения: 12986

СообщениеДобавлено: Ср, 08 Янв 2014 09:20 Ответить с цитатойВернуться к началу

K_BM писал(а):

Взагалі, я не розумію чому я повинен Вам відповідати, а то як на допиті. Я про Вас нічого не знаю, а Ви мені питання: хто, як, коли?

Ну Вы начали на форуме тему "академиков", это просто ее развитие.

Цитата:
zanoza писал(а):
Имеете ли Вы научную степень?

Ні не маю, не сталось. Ну, це ж не головне, що не з готовою роботою не вийшов і не виступив. Головне досвід Smile.

Так а от других чего требуете?

Цитата:
zanoza писал(а):
Есть ли какие-то книги, учебники, методички Вашего авторства и где можно с ними ознакомиться?

Методичні посібники, статті і співавторство в підручниках є. Ну не буду я ж Вам все перелічувати

Почему же?

Цитата:
В чому проблема такої млявості випуску підручників (принаймні була)? Справа в тому, що все вже придумано до нас і автору залишається, як правило, тільки правильно «переписати», і верх всьому є коли автор, хоча б трохи привносить своїх власних відкриттів. Можливо в економіці, юриспруденції це простіше, а ось в технічних дисциплінах це було складно, відсутня база апробації.
Тому, коли говорять, що я написав (переписав, не важливо) підручник, я первинно, ставлюсь до цього критично.


Кто говорит? Где говорит? С чего вообще Вы решили, что предлагаемая книга - учебник?
Что значит "правильно переписать"?

Цитата:
Плытий Петр писал(а):
Ух как разрекламировали книгу. Беру!

Ось, ось, я про це теж подумав, мені ще за рекламу повинні завдячити.
Smile


За хамство модераторам и рецензенту книги (которую не читали и в руках даже не держали) тоже поблагодарить?
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Moderator3
Moderator


Сообщения: 683

СообщениеДобавлено: Ср, 08 Янв 2014 09:34 Ответить с цитатойВернуться к началу

Цитата:
Филин Андрей писал(а):
зная модератора

Як би я знав модератора, то можливо сприйняв відповідь по-іншому. А так «моя кнопка натиснута», при чому свідомо.

Вот насколько отличается восприятие человека под ником, и под обезличенным модераторским номером. Smile

Цитата:
Филин Андрей писал(а):
у Вас ого-го, так Вы б и на семинар (как у нас обычно бывает - условно бесплатный) согласились бы?

Щодо «ого-го», то я буду більш скромніше і скажу «ог» Smile. Після узгоджень робочих питань. Готовий.


Рабочие вопросы: На какую тему можете читать семинар? Необходимо провести опрос, выяснить заинтересованность форумчан. Если заинтересованность будет, то потом все остальные рабочие вопросы будем решать.

_________________
Я живу на своїй, Богом даній, землі!
Посмотреть профильОтправить личное сообщениеОтправить e-mail
Marina_M



Возраст: 44
Сообщения: 3344
Откуда: небольшой город Монголии
СообщениеДобавлено: Ср, 08 Янв 2014 10:03 Ответить с цитатойВернуться к началу

K_BM,
на форуме присутствуют уважаемые в оценке люди, но никто из них не позволяет вот так хамить и выпячиваться. Их ума и воспитания хватает, чтобы уважать каждого форумчанина и модераторов за их нелегкий труд. Но почему именно Вы решили, что Вам это позволено? Поведение Ваше недостойное.
И хочу напомнить, что 1.Модератор у нас всегда прав. 2. Если модератор не прав - читайте первый пункт.

К такому выскочке и зазнайке я бы не пошла на семинар, будь он трижды актуальным и интересным.
Mad

Добавлено спустя 5 минут 58 секунд:

K_BM писал(а):
Так, кінець 2000 року, були і ми козаками .

давненько. И с тех пор ничего? Или таки были заслуги? Тогда представьтесь.

_________________
Ничто не происходит без достаточного основания. Михаил Васильевич Ломоносов
Посмотреть профильОтправить личное сообщениеОтправить e-mailICQ Number
K_BM



Возраст: 52
Сообщения: 355
Откуда: Одеса
СообщениеДобавлено: Ср, 08 Янв 2014 11:27 Ответить с цитатойВернуться к началу

Marina_M
Так тому і бути. Склалась первинна думка, значить склалась Про що далі вести розмову? Для мене більш зрозуміла Ваша точка зору, Ваша позиція чітка однозначна і заслуговує більшої поваги, аніж …. І на, що були ці уточнення: що, де коли? Хотіли «підловити» в чомусь???

Moderator3
Яка там тема семінару, яке опитування? Нічого цього Ви не зробите. Припиняйте ці розмови.

zanoza
Я надіюсь Ви вже все сказали?

_________________
Усвідомити мету, оцінити ситуацію, прийняти рішення
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Показать сообщения:      
Начать новую темуОтветить на тему


 Перейти:   



Следующая тема
Предыдущая тема
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете прикреплять файлы в этом форуме
Вы можете скачивать файлы в этом форуме