Список форумов < О К Н О > Форум Клуба оценщиков
  Форум  •  Правила форума  •  Пользователи  •   FAQ  •  Поиск •   Календарь •   Регистрация  •   Профиль  •   Войти и проверить личные сообщения  •   Вход
 відшкодування шкоди, завданої житлу фізичних осіб внаслідок проведення антитерористичної операції Следующая тема
Предыдущая тема

Версия для печати
Начать новую темуОтветить на тему
Автор Сообщение
СИМа



Сообщения: 3602

СообщениеДобавлено: Ср, 25 Ноя 2015 08:10 Ответить с цитатойВернуться к началу

Коллеги, очень прошу помощи. Если есть желание и возможность – помогите помочь людям.
На базе ниже перечисленных документов:
-постанова 689 від 02.08.2008 "Про затвердження Порядку використання у 2008 році субвенцій з державного бюджету обласним бюджетам Вінницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей, міському бюджету м. Чернівців для ліквідації наслідків стихійного лиха, що сталося 23-27 липня 2008 року";
-розпорядження 1060 від 10.10.2011 "Про виділення коштів для придбання квартир мешканцям аварійних житлових будинків у районі Шамишиної балки м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області, які потребують відселення";
-розпорядження 733 від 04.09.2013 "Про виділення коштів для проведення невідкладних аварійно-відбудовних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася в житловому будинку по вул. Т. Шевченка, 4, у м. Луганську";
-розпорядження 869 від 13.10.2007 "Про виділення коштів для проведення першочергових робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася 13 жовтня 2007 р. у м. Дніпропетровську"
необходимо выработать и сформулировать предложения для написания и внесения проекта на рассмотрение КМУ.
Ниже – то, что наработано рабочей группой. Наработано до п 16. Обратились с просьбой посмотреть и высказать свои предложения и замечания.

Времени – нет ( сегодня с 9 до 22час. ранее запланированная встреча с иностранной организацией по вопросам помощи деткам АТО, которые побывали под бомбежками) по , завтра в 12 надо (по возможности) отдать наработки.

P.S. Это все только на общественных началах, в депутаты любого уровня не рвусь, опыта в такой деятельности никогда не было. Помогите помочь людям !

Добавлено спустя 4 минуты 52 секунды:

ПОРЯДОК
використання у 2016 році субвенцій з державного бюджету обласним бюджетам Донецької та Луганської областей для відшкодування шкоди, завданої житлу фізичних осіб внаслідок проведення антитерористичної операції для відновлення зруйнованого або пошкодженого житла

1. Цей Порядок визначає механізм використання субвенцій з державного бюджету обласним бюджетам Донецької та Луганської областей для відшкодування шкоди, завданої житлу фізичних осіб внаслідок проведення антитерористичної операції на територіях Донецької та Луганської областей, що підконтрольні Україні (далі - субвенція).
2. Субвенція спрямовується на відшкодування шкоди, завданої житлу фізичних осіб внаслідок проведення антитерористичної операції на територіях Донецької та Луганської областей, що підконтрольні Україні (далі – відшкодування шкоди) шляхом:
1) будівництво або придбання житла;
2) проведення капітального та поточного ремонту пошкодженого житла;
3) відшкодування вартості зруйнованого або пошкодженого житла, яке не підлягає відновленню;
4) виготовлення проектно-кошторисної документації;
У випадку, якщо проведення капітального або поточного ремонту було здійснено за рахунок коштів благодійних … організацій, вартість такого ремонту не відшкодовується.
3. Мінфін за пропозиціями Донецької та Луганської облдержадміністрацій (далі - облдержадміністрації) протягом одного робочого дня вносить зміни до розпису Державного бюджету України на 2016 рік (далі - розпис державного бюджету) та надсилає відповідні довідки до Державного казначейства.
4. Державне казначейство:
1) надсилає копії довідки про внесення змін до розпису державного бюджету протягом одного робочого дня облдержадміністраціям;
2) вносить у базу даних мережі розпорядників бюджетних коштів інформацію про розпорядників бюджетних коштів відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого Державним казначейством;
3) перераховує субвенцію облдержадміністраціям у межах установлених бюджетних призначень протягом перших двох робочих днів місяця, а у разі внесення змін до розпису державного бюджету - протягом двох робочих днів після отримання відповідних довідок згідно з Порядком перерахування дотації вирівнювання, додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів та субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, коштів, що передаються до державного бюджету з місцевих бюджетів, а також міжбюджетних трансфертів між місцевими бюджетами, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 р. N 490, та цим Порядком.
5. Облдержадміністрації після надходження копії довідки про внесення змін до розпису державного бюджету забезпечують протягом двох робочих днів:
підготовку та подання до обласної ради проекту рішення про внесення відповідних змін до обласного бюджету;
у разі неможливості прийняття рішення на сесії обласної ради облдержадміністрація забезпечує розподіл субвенції між головним розпорядниками коштів обласного бюджету, районними та міськими (міст обласного значення) бюджетами за напрямами, зазначеними у пункті 2 цього Порядку, та в установленому порядку оформляє розподіл спільним розпорядженням голів облдержадміністрації та обласної ради з наступним його затвердженням обласною радою. Копії розпоряджень надсилаються Мінфіну, обласному управлінню Державного казначейства, райдержадміністраціям та виконавчим органам міських (міст обласного значення) рад. Під час розподілу субвенції враховуються у повному обсязі видатки на надання допомоги громадянам в сумі, визначеній цим Порядком, а обсяги видатків на інші напрями - за визначенням облдержадміністрації.
7. Протягом двох робочих днів після отримання субвенції:
облдержадміністрації перераховують отримані суми субвенції на рахунки обласного бюджету для обліку доходів місцевих бюджетів, відкриті в органах Державного казначейства;
облдержадміністрації забезпечують перерахування субвенції відповідно до затвердженого розподілу на рахунки головних розпорядників коштів обласного бюджету, районних та міських (міст обласного значення) бюджетів, відкриті в органах Державного казначейства.
8. Райдержадміністрації та виконавчі органи міських (міст обласного значення) рад після отримання рішення про виділення субвенції протягом двох робочих днів:
забезпечують підготовку та подання до відповідної місцевої ради проекту рішення про внесення змін до місцевого бюджету;
у разі неможливості прийняття рішення на сесії місцевої ради райдержадміністрації та виконавчі органи міських (міст обласного значення) рад забезпечують розподіл субвенції між головним розпорядниками коштів відповідного місцевого бюджету та в установленому порядку оформляють розподіл спільним розпорядженням голів райдержадміністрації та районної ради або керівника виконавчого органу міської ради та голови міської ради з наступним затвердженням відповідно районною та міською радою. Копії розпорядження надсилаються облдержадміністраціям та органам Державного казначейства, в яких обслуговуються кошти відповідного місцевого бюджету.
9. Фінансові органи обласних, районних держадміністрацій та виконавчих органів міських (міст обласного значення) рад протягом одного робочого дня після отримання рішень (розпоряджень) про виділення субвенції вносять зміни до розписів місцевих бюджетів.
10. Субвенція у першу чергу спрямовується на відшкодування вартості зруйнованого або пошкодженого житла, яке не підлягає відновленню.
11. Для відшкодування шкоди:
складаються та затверджуються райдержадміністраціями та виконавчими органами міських (міст обласного значення) рад списки фізичних осіб, які є власниками зруйнованого або пошкодженого житла;
списки громадян, сім'я яких підлягає відселенню з житлового будинку (квартири) у зв'язку з тим, що він розташований у зоні підвищеного ризику (пошкоджений житловий будинок (квартира), який може бути протягом найближчого часу підтоплений, або житловий будинок (квартира), який протягом найближчого часу може бути пошкоджений внаслідок зсуву), складаються райдержадміністраціями та виконавчими органами міських (міст обласного значення) рад і затверджуються облдержадміністраціями.
Списки громадян для відшкодування шкоди складаються на підставі актів обстеження, що проводяться відповідно до ….. Порядку обстеження житла ????? Порядку фіксації руйнувань????
На підставі зазначених списків органи соціального захисту населення райдержадміністрацій, органів міських (міст обласного значення) рад оформлюють в установленому порядку документи, необхідні для перерахування коштів за бажанням одержувача допомоги Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" або Ощадбанку.
12. У разі коли одержувач допомоги виявив бажання одержувати допомогу через Ощадбанк, але не має відкритого рахунка у зазначеному банку, органи соціального захисту населення райдержадміністрацій та виконавчих органів міських (міст обласного значення) рад для виплати допомоги складають списки таких одержувачів.
На підставі цих списків та договорів, укладених між установами Ощадбанку та органами соціального захисту населення райдержадміністрацій та виконавчих органів міських (міст обласного значення) рад, відкриваються вкладні (депозитні) рахунки одержувачам допомоги.
Особа, яка від імені відповідного органу соціального захисту населення відкриває вкладні (депозитні) рахунки одержувача допомоги, повинна пред'явити паспорт або документ, що його замінює, і документ, що підтверджує її повноваження, та подати:
документи (копії документів, засвідчені в установленому порядку), на підставі яких банк може ідентифікувати відповідний орган соціального захисту населення;
списки одержувачів відшкодування шкоди.
Розпорядження коштами на вкладному (депозитному) рахунку здійснюється одержувачем відшкодування шкоди лише після його ідентифікації банком.
Оплата послуг, які надаються державним підприємством поштового зв'язку "Укрпошта" та Ощадбанком, здійснюється за рахунок субвенції.
За зверненням одержувача відшкодування шкоди райдержадміністрації та виконавчі органи міських рад можуть спрямувати суму допомоги безпосередньо на будівництво (придбання) житла.
13. Відшкодування шкоди здійснюється власнику (співвласнику) житла. Відшкодування шкоди співвласникам, які володіють житлом на праві спільної часткової власності, здійснюється пропорційно площі житла, яке належить кожному з них. Відшкодування шкоди співвласникам, які володіють житлом на праві спільної сумісної власності, здійснюється рівними частинами, якщо інше не встановлено домовленістю між ними або рішенням суду.
У разі смерті осіб, зазначених в абзаці першому цього пункту, відшкодування шкоди здійснюється спадкоємцям фізичним особам після оформлення ними права на спадщину.
Списки для відшкодування шкоди одержувачам відшкодування, зазначеним в абзаці третьому цього пункту, складаються і затверджуються райдержадміністраціями та виконавчими органами міських (міст обласного значення) рад.
За відсутності інвентарної справи на житло для відшкодування шкоди використовуються дані погосподарських книг.
14. Розмір відшкодування шкоди визначається залежно від категорії, до якої належить пошкоджене житло.
Залежно від обсягу пошкодження житло відноситься до такої категорії:
перша – поточний ремонт, зовнішні пошкодження;
друга – капітальний ремонт – часткове порушення несучих та огороджуючих конструкцій;
третя – не підлягають відновленню – повне та часткове порушення будівлі.
15. Відшкодування шкоди здійснюється:
щодо першої категорії житла – ????
щодо другої категорії житла – за 1 кв. метр фактично пошкодженої загальної площі житла, в розмірі, визначеному ЦОВВ
щодо третьої категорії житла – за 1 кв. метр фактично пошкодженої або зруйнованої загальної площі житла, виходячи з індикативної вартості 1 кв. метр загальної площі житла, яка склалась у відповідному населеному пункті, визначеної та затвердженої відповідною місцевою радою.
16. Розмір 1) для першої категорії постраждалих сімей виходячи з опосередкованої вартості спорудження житла в сумі 3850 гривень за 1 кв. метр загальної площі житлового будинку (квартири), який зруйновано або він не підлягає відновленню, чи сім'я підлягає відселенню з житлового будинку (квартири) у зв'язку з тим, що він розташований у зоні підвищеного ризику (пошкоджений житловий будинок (квартира), який може бути протягом найближчого часу підтоплений, або житловий будинок (квартира), який протягом найближчого часу може бути пошкоджений внаслідок зсуву), для другої категорії - 850 гривень за 1 кв. метр фактично пошкодженої загальної площі житлового будинку (квартири), який підлягає ремонту або має істотні пошкодження (непридатні для експлуатації підлога, віконні та дверні блоки, внутрішньобудинкові мережі газо-, водо-, електропостачання, має місце відшарування зовнішньої або внутрішньої штукатурки).


2) усім категоріям постраждалих сімей незалежно від виплат, передбачених пунктом 13 цього Порядку і підпунктом 1 цього пункту, а також іншим постраждалим сім'ям у зв'язку із:



16. Будівництво або придбання житла

17. Проведення капітального та поточного ремонту пошкодженого житла;

18. Відшкодування вартості зруйнованого або пошкодженого житла, яке не підлягає відновленню;


19. Виготовлення проектно-кошторисної документації;

20. Субвенції використовуються відповідно до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженого Державним казначейством, з урахуванням особливостей, визначених цим Порядком.
21. Товари, роботи і послуги закуповуються за рахунок субвенції відповідно до законодавства.
Попередня оплата товарів і послуг може здійснюватися у розмірі не більше ніж 30 відсотків вартості на строк не більше ніж 90 днів, а робіт - у розмірі не більше ніж 50 відсотків вартості на строк не більше ніж 120 днів.
22. Відкриття рахунків в органах Державного казначейства, відображення операцій у бухгалтерському обліку та фінансовій звітності про виконання державного та місцевих бюджетів здійснюється відповідно до законодавства.
23. Органи Державного казначейства перераховують кошти за товари, роботи і послуги протягом п'яти годин після надходження документів, оформлених відповідно до законодавства.
24. Відповідальність за цільове та ефективне використання субвенції несуть облдержадміністрації.
25. Державне казначейство щоденно надає Мінфіну інформацію про обсяги виділених та використаних сум субвенції за напрямами, визначеними у пункті 2 цього Порядку, у розрізі міст та районів.
26. Облдержадміністрації подають Мінфіну щомісяця до 10 числа наступного періоду інформацію про використання субвенції за формою, затвердженою Мінфіном.

Добавлено спустя 5 минут 26 секунд:

При общении выяснилось, что люди не видят разницы между квартирами и домами. Жилье- это все и считаться должно одинаково.
Вопросы, которые возниклли дополнительно:

Показники опосередкованої вартості спорудження житла
за регіонами України (розраховані станом на 1 жовтня 2015 року)
www.minregion.gov.ua/building/czinoutvorennya-ekspertiza-ta-rozvitok-budivelnoi-dijalnosti/czinoutvorennja/
Найменування Вартість 1 кв.м
регіонів загальної площі
квартир будинку з ПДВ
Луганська 7256
Донецька 7943

Як розраховувати вартість 1 кв.м. Садиби?

Как вариант – індикиативна ціна ( на підставі інформації, наданої Минюстом из реєестру по купівлі-продажу по постраждалим районам– не знаю как правильно назівается реестр)
Або Індикативна вартість – на підставі реєстру Звітів за оцінки майна по постраждалим районам.


Щодо дефиніцій:
ЦКУ
1. До нерухомих речей (нерухоме майно, нерухомість) належать земельні ділянки, а також об'єкти, розташовані на земельній ділянці, переміщення яких є неможливим без їх знецінення та зміни їх призначення (Стаття 181. Нерухомі та рухомі речі).
2. Житлом фізичної особи є житловий будинок, квартира, інше жиле приміщення, призначені та придатні для постійного або тимчасового проживання в них (Стаття 379. Поняття житла).
3. Житловим будинком є будівля капітального типу, споруджена з дотриманням вимог, встановлених законом, іншими нормативно-правовими актами, і призначена для постійного у ній проживання (Стаття 380. Житловий будинок як об'єкт права власності)
4. Садибою є земельна ділянка разом з розташованими на ній житловим будинком, господарсько-побутовими будівлями, наземними і підземними комунікаціями, багаторічними насадженнями.У разі відчуження житлового будинку вважається, що відчужується вся садиба, якщо інше не встановлено договором або законом.( Стаття 381. Садиба як об'єкт права власності)
5. Квартирою є ізольоване помешкання в житловому будинку, призначене та придатне для постійного у ньому проживання. (Стаття 382. Квартира як об'єкт права власності
*********************************************
ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ
Стаття 14. Визначення понять
14.1.129. об’єкти житлової нерухомості - будівлі, віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду, дачні та садові будинки.
14.1.129.1. Будівлі, віднесені до житлового фонду, поділяються на такі типи:
а) житловий будинок - будівля капітального типу, споруджена з дотриманням вимог, встановлених законом, іншими нормативно-правовими актами, і призначена для постійного у ній проживання. Житлові будинки поділяються на житлові будинки садибного типу та житлові будинки квартирного типу різної поверховості. Житловий будинок садибного типу - житловий будинок, розташований на окремій земельній ділянці, який складається із житлових та допоміжних (нежитлових) приміщень;
б) прибудова до житлового будинку - частина будинку, розташована поза контуром його капітальних зовнішніх стін, і яка має з основною частиною будинку одну (або більше) спільну капітальну стіну;
в) квартира - ізольоване помешкання в житловому будинку, призначене та придатне для постійного у ньому проживання;
г) котедж - одно-, півтораповерховий будинок невеликої житлової площі для постійного чи тимчасового проживання з присадибною ділянкою;
ґ) кімнати у багатосімейних (комунальних) квартирах - ізольовані помешкання в квартирі, в якій мешкають двоє чи більше квартиронаймачів;
14.1.129.2. садовий будинок - будинок для літнього (сезонного) використання, який в питаннях нормування площі забудови, зовнішніх конструкцій та інженерного обладнання не відповідає нормативам, установленим для житлових будинків;
14.1.129.3. дачний будинок - житловий будинок для використання протягом року з метою позаміського відпочинку;
14.1.15. будівлі - земельні поліпшення, що складаються з несучих та огороджувальних або сполучених (несуче-огороджувальних) конструкцій, які утворюють наземні або підземні приміщення, призначені для проживання або перебування людей, розміщення майна, тварин, рослин, збереження інших матеріальних цінностей, провадження економічної діяльності;


Постанова від 2 серпня 2008 р. № 689 прийнято до введення Податкового Кодексу України, тож виникає ряд запитань:
1. Як закон взаємодіє з Податковим Кодексом? Повинні вносити доповнення щодо оподаткування відшкодування шкоди?
Стаття 165. Доходи, які не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу
165.1.3. сума відшкодування платнику податку розміру шкоди, заподіяної йому внаслідок Чорнобильської катастрофи, у порядку та сумах, визначених законом;
165.1.56. сума (вартість) благодійної допомоги, яка виплачена (надана) міжнародними благодійними організаціями (їх філіями, представництвами), перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України, на користь:
фізичних осіб, які мешкають (мешкали) на території населених пунктів, де проводиться (проводилася) антитерористична операція (за винятком територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження), та/або вимушено покинули місце проживання у зв’язку з проведенням антитерористичної операції в таких населених пунктах та взяті у встановленому законодавством порядку на облік у структурних підрозділах з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі утворення) рад;


2. Питання щодо ПДВ


3. Индикативная
Период дії НПА рік, п’ять, безстроково??? Потребується чи ні індексація?








Стаття 197. Операції, звільнені від оподаткування
197.1.14. постачання житла (об'єктів житлового фонду), крім їх першого постачання, якщо інше не передбачено цим підпунктом.
{Абзац перший підпункту 197.1.14 пункту 197.1 статті 197 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4220-VI від 22.12.2011}
У цьому підпункті перше постачання житла (об'єкта житлового фонду) означає:
а) першу передачу готового новозбудованого житла (об'єкта житлового фонду) у власність покупця або постачання послуг (включаючи вартість придбаних за рахунок виконавця матеріалів) із спорудження такого житла за рахунок замовника;
б) перший продаж реконструйованого або капітально відремонтованого житла (об'єкта житлового фонду) покупцю, який є особою, іншою, ніж власник такого об'єкта на момент виведення його з експлуатації (використання) у зв'язку з такою реконструкцією або капітальним ремонтом, або постачання послуг (включаючи вартість придбаних за рахунок виконавця матеріалів) на таку реконструкцію чи капітальний ремонт за рахунок замовника.
Норми цього підпункту поширюються також на перший продаж дачних або садових будинків, а також будь-яких інших об'єктів власності, зареєстрованих згідно із законодавством як житло (житловий фонд).
Операції з першого постачання доступного житла та житла, що будується із залученням державних коштів, звільняються від оподаткування;

РОЗДІЛ XII. ПОДАТОК НА МАЙНО

Стаття 266. Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (можно переписати под відшкодування шкоди)
266.1. Платники податку
266.1.1. Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.
266.1.2. Визначення платників податку в разі перебування об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості у спільній частковій або спільній сумісній власності кількох осіб:
а) якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку;
б) якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом;
в) якщо об’єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку.

266.2. Об’єкт оподаткування
266.2.1. Об’єктом оподаткування є об’єкт житлової нерухомості, в тому числі його частка.

266.2.2. Не є об’єктом оподаткування (відшкодування):
а) об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, а також організацій, створених ними в установленому порядку, що повністю утримуються за рахунок відповідного державного бюджету чи місцевого бюджету і є неприбутковими (їх спільній власності);

б) об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які розташовані в зонах відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення, визначені законом, в тому числі їх частки;

в) будівлі дитячих будинків сімейного типу;

г) гуртожитки;

ґ) житлова нерухомість непридатна для проживання, в тому числі у зв’язку з аварійним станом, визнана такою згідно з рішенням сільської, селищної, міської ради;

д) об’єкти житлової нерухомості, в тому числі їх частки, що належать дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа, визнаним такими відповідно до закону, дітям-інвалідам, які виховуються одинокими матерями (батьками), але не більше одного такого об’єкта на дитину;

_________________
"...чтобы побеждало зло, достаточно добрым людям ничего не делать". 100% - все зависит от нас, от нашей позиции и отношения к происходящему.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
zanoza
Spammer


Сообщения: 12986

СообщениеДобавлено: Ср, 25 Ноя 2015 15:33 Ответить с цитатойВернуться к началу

Цитата:
Як розраховувати вартість 1 кв.м. Садиби?
Как вариант – індикиативна ціна ( на підставі інформації, наданої Минюстом из реєестру по купівлі-продажу по постраждалим районам– не знаю как правильно назівается реестр)
Або Індикативна вартість – на підставі реєстру Звітів за оцінки майна по постраждалим районам.

Однозначно лучше по Минрегиону вообще.
Показатели Минрегиона очень неплохие на сейчас и выше рыночных, по-моему.
А в реестре сами понимаете - бардак и занижение с большой долей вероятности.

Цитата:
Як розраховувати вартість 1 кв.м. Садиби?
насколько я помню, берется именно общая площадь самого дома.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
MIDNIGHT



Сообщения: 801
Откуда: Киев
СообщениеДобавлено: Ср, 25 Ноя 2015 16:39 Ответить с цитатойВернуться к началу

Если я правильно понял, нужна средняя стоимость стоимость строительства частных домов? Есть тут в конце
http://www.minregion.gov.ua/attachments/content-attachments/4925/01.10.2015.pdf

Будинки садибного типу з госпбудівлями, но там по всей Украине, без привязки к областям.

У нас была серия оценок по ущербу в АТО. Тогда еще был полный бардак и никаких разъяснений и методик не было. Но деньги уже выделялись.
Мы делили ущерб частных домовладений на три составляющих
1. Ущерб, нанесенный объекту капстроительства (УПВС малоэтажный в разрезе именно поврежденных конструкций по весовым коэффициентам)
2. Ущерб, нанесенный внутреннему ремонту помещений (осмечивали в програмном комплексе)
3. Ущерб нанесенный движимому имуществу (попадания Градов иногда вызывает пожар, выгорает домашняя техника и т.п. - сравнительный)


Да, и везде учитывали что в момент наступления события активы уже обладали каким то износом.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
СИМа



Сообщения: 3602

СообщениеДобавлено: Ср, 25 Ноя 2015 20:36 Ответить с цитатойВернуться к началу

Спасибо, коллеги! Дело в том, что предполагается вывести "среднюю температуру по палате".
Можно по МинРегионБуду вывести с привязкой к областям, но КАК? Какой механизм применить?

Для Лисичанска опосередкованої вартості спорудження житла по висновку минРегионБуда составила за 1 кв.м. 4900грн при цене по в Луганской области 7256грн.
По деревням вообще получится 1000 Sad

И опять же..... Садиба садибе рознь. Как это учесть?

_________________
"...чтобы побеждало зло, достаточно добрым людям ничего не делать". 100% - все зависит от нас, от нашей позиции и отношения к происходящему.
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
zanoza
Spammer


Сообщения: 12986

СообщениеДобавлено: Чт, 26 Ноя 2015 14:10 Ответить с цитатойВернуться к началу

СИМа писал(а):
Спасибо, коллеги! Дело в том, что предполагается вывести "среднюю температуру по палате".
Можно по МинРегионБуду вывести с привязкой к областям, но КАК? Какой механизм применить?


ну соотношение по тому же минрегионбуду

Цитата:
Для Лисичанска опосередкованої вартості спорудження житла по висновку минРегионБуда составила за 1 кв.м. 4900грн при цене по в Луганской области 7256грн.
По деревням вообще получится 1000 Sad

Это по какому "Висновку"? Какой-то отдельный висновок делается?

Цитата:
И опять же..... Садиба садибе рознь. Как это учесть?


Никак не учесть.
Вряд ли будут какие-то документы, подтверждающие дорогой ремонт в садибе.
Так что только площадь и год постройки будут в докментах
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Olenka
Оценщик


Сообщения: 1271

СообщениеДобавлено: Чт, 26 Ноя 2015 15:01 Ответить с цитатойВернуться к началу

zanoza писал(а):
Так что только площадь и год постройки будут в документах

Согласна, вряд ли что то другое можно подтвердить. Минрегион же по областям дает стоимость, почему такая разница? Мне кажется, тебе не нужно входить в мелкие подробности и отталкиваться от той информации. которая может быть признанна официальной -а это только Минрегионбуд и УПВС для малоповерхового. Состояние я бы приняла везде как обычный ремонт, запрашивать у всех фотографии (если они есть даже), наверное, сложно и маловероятно. если будет несколько объектов -тогда можно еще их как то дифференцировать.
Удачи
Тебе всегда везло с непонятной работой Smile
Посмотреть профильОтправить личное сообщение
Показать сообщения:      
Начать новую темуОтветить на тему


 Перейти:   



Следующая тема
Предыдущая тема
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете прикреплять файлы в этом форуме
Вы не можете скачивать файлы в этом форуме